Skocz do zawartości

Modyfikacja Galerii [odblokowanie pewnej funkcji]


Rekomendowane odpowiedzi

Ta modyfikacja będzie dostępna w ROMach 9.5.16 i wyżej już domyślnie!

Xiaomi postanowiło ogarnąć nowy filtr w galerii - podmianę nieba na zdjęciach. Można ustawiać sobie czy będzie ono wyglądało na pochmurne, deszczowe, zachód słońca itd. Niestety w domyślnym kształcie taka funkcja dostępna jest na niewydanych do tej pory urządzeniach, które swoją premierę dopiero będą mieć (raphael, davinci, pyxis)

A okazuje się, że - po drobnej zmianie - taka funkcja działa również na innych telefonach (na przykład na moim Mi 8 SE). Postanowiłem więc udostępnić Wam lekko zmodyfikowaną apkę Galerii, która uaktywnia działanie tej funkcji.

Linki:

Spoiler

MI9, MI9SE - Mi_9_new_filters_for_gallery_Orjon.zip

MI8, MI8SE, MI8Lite, MI8Explorer, MI8Pro - Mi_8_new_filters_for_gallery_Orjon.zip

inne - w przygotowaniu

Potwierdzone działanie na razie na MI8SE, MI9, MI8 i MIMAX3 (na MIMAX 3 nie tego co wyżej, modyfikowane ręcznie). Niestety program albo mnie nie lubi, albo przyjąć nie chce dalszych nazw kodowych (bądź też nie tak modyfikuję plik - nie jestem jeszcze bardzo z tym doświadczony ;p) więc pliki dla innych urządzeń niż te wyżej pojawią się w niedalekiej przyszłości.

Tłumaczenie jest prawie OK z wyjątkiem jednej rzeczy, ale to się poprawi.

Oto, jak to wygląda:

Screenshot_2019-05-11-23-52-25-995_com.miui.gallery.pngScreenshot_2019-05-11-23-52-28-932_com.miui.gallery.png

Edytowane przez Orjon
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...