Orjon

Modyfikacja Galerii [odblokowanie pewnej funkcji]

Recommended Posts

Ta modyfikacja będzie dostępna w ROMach 9.5.16 i wyżej już domyślnie!

Xiaomi postanowiło ogarnąć nowy filtr w galerii - podmianę nieba na zdjęciach. Można ustawiać sobie czy będzie ono wyglądało na pochmurne, deszczowe, zachód słońca itd. Niestety w domyślnym kształcie taka funkcja dostępna jest na niewydanych do tej pory urządzeniach, które swoją premierę dopiero będą mieć (raphael, davinci, pyxis)

A okazuje się, że - po drobnej zmianie - taka funkcja działa również na innych telefonach (na przykład na moim Mi 8 SE). Postanowiłem więc udostępnić Wam lekko zmodyfikowaną apkę Galerii, która uaktywnia działanie tej funkcji.

Linki:

Spoiler

MI9, MI9SE - Mi_9_new_filters_for_gallery_Orjon.zip

MI8, MI8SE, MI8Lite, MI8Explorer, MI8Pro - Mi_8_new_filters_for_gallery_Orjon.zip

inne - w przygotowaniu

Potwierdzone działanie na razie na MI8SE, MI9, MI8 i MIMAX3 (na MIMAX 3 nie tego co wyżej, modyfikowane ręcznie). Niestety program albo mnie nie lubi, albo przyjąć nie chce dalszych nazw kodowych (bądź też nie tak modyfikuję plik - nie jestem jeszcze bardzo z tym doświadczony ;p) więc pliki dla innych urządzeń niż te wyżej pojawią się w niedalekiej przyszłości.

Tłumaczenie jest prawie OK z wyjątkiem jednej rzeczy, ale to się poprawi.

Oto, jak to wygląda:

Screenshot_2019-05-11-23-52-25-995_com.miui.gallery.pngScreenshot_2019-05-11-23-52-28-932_com.miui.gallery.png

Edited by Orjon
  • Thanks 1

No tak, ale tu mówię o czymś co ogarnęli ludzie od MIUI już u siebie ;) Można zmieniać niebo innymi apkami, to oczywiście jasne, mówię o sposobie czysto systemowym.

[mention=10009]marcinj6[/mention] tak, sprawdzałem dzisiaj na 9.5.16, filtr jest i działa na whyred
Witam kolego w którym miejscu jest ten filtr bo u mnie nie mogę go znaleźć na RN5PRO

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka