Skocz do zawartości

Jasność wyświetlacza a czytnik linii papilarnych


kret11

Rekomendowane odpowiedzi


Szczególnie w nocy wkurza mnie niemiłosiernie fakt, że po uruchomieniu aplikacji korzystającej z odcisków palców ekran się na chwilę zaświeca maksymalną mocą i dopiero wraca do bieżących ustawień. Mam nadzieję że kiedyś to poprawią.

Z resztą przy odblokowywaniu ekranu nawet tak się dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Raz przy logowaniu jest rozbłysk a raz nie. I przy ciemnym ekranie tez się loguję. Sam czytnik się podświetla wtedy bez ekranu. A tu chodzi o to że i ekran w niektórych sytuacjach się rozjaśnia na 100%. I wieczorem w ciemnym pomieszczeniu jest to dokuczliwe. Nie ma w tym żadnej logiki. Jest to jakiś błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sp4ubw napisałem raz tak a raz nie. Nie widzę w tym reguły, logiki i powtarzalności. Wczoraj dwa razy robiłem przelewy i nic nie wystąpiło. Dziś rano tak. Dla aplikacji mbank. I tak jak autor tematu potrafi dać po oczach. Przy innych aplikacjach gdzie autoryzujmy dostęp odciskiem nie zauważyłem rozjaśnienia ekranu.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja zauważyłem zmianę kolory jak mamy włączony tryb czytania. Z pomarańczowego / żółtego poblasku zmienia się na normalny (jakby był wyłączony tryb czytania) a po odczytaniu palca wraca do poprzedniego stanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, IMSth napisał:

Ja zauważyłem zmianę kolory jak mamy włączony tryb czytania. Z pomarańczowego / żółtego poblasku zmienia się na normalny (jakby był wyłączony tryb czytania) a po odczytaniu palca wraca do poprzedniego stanu.

To akurat zrozumiałe, palec musi zostać jakoś odczytany - skanerem optycznym. Dodany był na podświetleniu standardowym, więc aby poprawnie odczytać odcisk wyłącza na chwilę tryb czytania żeby mu nie zakłócał w odczycie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...