Jump to content

Odblokowanie bootloadera - couldn't verify device, unknown error (-1)


Lumir
 Share

Recommended Posts

Witam !

nie znalazłem nigdzie indziej podpowiedzi odnośnie mojego problemu, przyznam się szczerze, że nie przeglądałem wszystkich komentarzy pod postem "odblokowanie bootloadera 2019" bo jest tam chyba 190 stron czytania.

Wykonuję procedurę krok po kroku jak w poradniku i przy podłączeniu tel w trybie fastboot weryfikacja na aplikacji Mi Unlock dochodzi do 50% i wywala taki error jak w tytule postu.

Drivery wgrane, wersja softu aktualnie na tel to MIUI Global 10.2 | stable 10.2.2.0(ODEMIXM). Wcześniej miałem mi5 i odblokowanie bootloadera szło jak z płatka.

 

Ktoś, coś ?

Link to comment
Share on other sites

uruchamiane było zawsze jako admin. spróbowałem na innej wersji MiUnlock i tym razem po prostu procedura staje na 50% i nie rusza (20min)

@Orjon czy jest jakaś konkretna wersja MiUnlock którą polecasz ? Czy jestem w stanie zweryfikować w jakiś sposób czy mam globala czy syfmiui ?

i jeszcze jedna sprawa - w poradniku jest napisane, że trzeba wykonać wipe, ale w krokach postępowania z odblokowaniem nie widzę takiej pozycji - na ten moment przy wchodzeniu w fastboot nie wykonuję tego wipe'a, czy to błąd ? czy w ogóle factory reset jest potrzebny ? ( teoretycznie nie będę robił downgrade systemu, tylko update do wyższej wersji miuipl )

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie, uruchomienie unlocka na intelu pomogło. Już mam sfleszowany miui polska @Orjon dziękuję za podpowiedź. offtop- zniknęła mi appka google maps i nie widzę jej też dostępnej w sklepie - pamiętam, że na mi5 miałem problemy od któregoś update'a bo się wieszała. czy teraz została ona całkiem wyłączona ?

 

@Zenderable może dopisać do Twojego tutka, że jest problem z Ryzenami ? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...