Skocz do zawartości

Mi MIX 3 - stłukłem po tygodniu! Jak kupić ekran?


bizonKiller

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem załamany. Jeszcze się dobrze nie nacieszyłem, a z łóżka spadł twarzą prosto na kafelki. Szybka nietknięta. Całość wygląda ok, ale pod światło widać w roku że matryca amoled ma okrągłe wtłuczenie. Całkiem czarny już został. Za ciężki jest, żeby spadać na ziemię! 

Oficjalny serwis nie ma części. W samospadło nie mają.  Na allegro dwie firmy dają z Hong Kongu wysyłkę. Przy czym oba ekrany wyglądają z tyłu inaczej. Na alliexpress milion wyników ale nie wiem który jest sensowny, bo wyszukiwanie tam działa bardzo losowo. 

Ma ktoś pomysł jak kupić żeby się nie naciąć? Albo kiedy pojawią się ekrany w polskich hurtowniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Mi MIX 3 - stłukłem po tygodniu! Jak kupić ekran?
  • 3 tygodnie później...

Cześć, wracam do tematu. Strasznie męczy mnie to czekanie i chyba zaraz zaryzykuje kupowanie przez aliexpress. Pewnie zanim dojdzie, to w Polsce część pojawi się w hurtowniach, ale to strasznie mnie dobija i pewnie kupie znacznie taniej (Czy może się mylę i trafie podróbkę). Sprawa jest taka, że zaczęło się pojawiać dużo aukcji, ale mają dwie wersje - z ramką i bez. Nie wiem jak do tego podjeść. Spadł, stłukł się i jest czarny. Ramka wygląda ok, ale sam nie wiem. Może z ramką łatwiej będzie serwisowi wymienić?

Tu w opisie są zdjęcia z ramką i bez tego wyświetlacza. 

https://pl.aliexpress.com/item/Jako-LCD-IPS-dla-Xiao-mi-mi-mi-x-3-LCD-2340-1080-6-39-Cal/32976331496.html

Będę wdzięczny za wszelkie porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...