Jump to content

bizonKiller

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

bizonKiller's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Po szumny zapowiedziach w kwietniu, gdzie każdy portal branżowy pisał o telewizorze Mi Mural Tv na długo wszystko ucichło, ale tak jak zapowiadali pojawił się w chińskiej ofercie: https://www.mi.com/arttv/. Wygląda trochę inaczej bo dolna ramka szersza, ale pomysł dalej mi się podoba. Ma ktoś pomysł kiedy się pojawi poza Chinami, albo jak go kupić w normalnej cenie? Na aliexpress jedna skandalicznie droga oferta jest tylko https://pl.aliexpress.com/item/32817628789.html
  2. Cześć, wracam do tematu. Strasznie męczy mnie to czekanie i chyba zaraz zaryzykuje kupowanie przez aliexpress. Pewnie zanim dojdzie, to w Polsce część pojawi się w hurtowniach, ale to strasznie mnie dobija i pewnie kupie znacznie taniej (Czy może się mylę i trafie podróbkę). Sprawa jest taka, że zaczęło się pojawiać dużo aukcji, ale mają dwie wersje - z ramką i bez. Nie wiem jak do tego podjeść. Spadł, stłukł się i jest czarny. Ramka wygląda ok, ale sam nie wiem. Może z ramką łatwiej będzie serwisowi wymienić? Tu w opisie są zdjęcia z ramką i bez tego wyświetlacza. https://pl.aliexpress.com/item/Jako-LCD-IPS-dla-Xiao-mi-mi-mi-x-3-LCD-2340-1080-6-39-Cal/32976331496.html Będę wdzięczny za wszelkie porady.
  3. Dzięki... strasznie skrewiłem Zbroję się w cierpliwość zatem.
  4. Jestem załamany. Jeszcze się dobrze nie nacieszyłem, a z łóżka spadł twarzą prosto na kafelki. Szybka nietknięta. Całość wygląda ok, ale pod światło widać w roku że matryca amoled ma okrągłe wtłuczenie. Całkiem czarny już został. Za ciężki jest, żeby spadać na ziemię! Oficjalny serwis nie ma części. W samospadło nie mają. Na allegro dwie firmy dają z Hong Kongu wysyłkę. Przy czym oba ekrany wyglądają z tyłu inaczej. Na alliexpress milion wyników ale nie wiem który jest sensowny, bo wyszukiwanie tam działa bardzo losowo. Ma ktoś pomysł jak kupić żeby się nie naciąć? Albo kiedy pojawią się ekrany w polskich hurtowniach?
×
×
  • Create New...