Jump to content

Google Camera


Loco MU

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Nieprawda, nie musisz mieć żadnego root'a, instalujesz po prostu aplikacje z pliku .apk. Można go pobrać z odpowiedniego tematu na forum xda.
Czy możesz podesłać link z jakiej dokładnie strony pobrać ?


Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam, jestem szczęśliwym posiadaczem f1 który zainstalował owe aplikacje dodane na xda. Tylko teraz pytanie zainstalowałem APK. Gcam oraz mgc xcambase w kolejności takiej jak podałem i zainstalowało mi dodatkowo dwa "aparaty", od gcam oraz APK aparat od xcambase a także systemowy apart od f1. Myślałem że jak zainstaluje obie apki to się to jakoś scali w jedeną oczekiwaną camere google. Dodam że że wszystkich trzech aparatów da się robić zdjęcia na aparacie od gcam mam jakieś dziwne napisy na dolnej krawędzi. Natomiast aparat od xcambase działa świetnie i robi naprawdę ładne zdjęcia. I moje pytanie brzmi jak zrobić żeby to działało z jednej aplikacji z wszystkimi tymi funkcjami których oczekiwałem od camery google? Czy pomieszałem coś podczas instalacji? Może ktoś chętny wytłumaczy jak to zrobić krok po kroku

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Witam. Jakieś zmiany w GCam? Szukam jakiejś najlepszej wersji ale zawsze coś jest nie tak, jak niedziałający HDR to slow motion nie działa. Wychodzi na to, że jedynie zdjęcia nocą lub HDR+ warto nic więcej :( Korzystalem tylko z APK od BSG- zachwalali, że najlepsze robi.

Link to comment
Share on other sites

Zainstalowałem sobie wersję GC6.2-Mi845-v4a.apk znalezione na youtubie "Poco F1 Best GCAM MIUI 10.3.5.0 Stable Without Root" u kolegi z azji - munchy. Bez roota, odblokowanych bootloaderów itp. Zwykła apka. Wygląda, że działa night sight, HDR+, slowmo, i dodatkowo poklatkowe nagrywanie. Wcześniej miałem werjsę od BSG, ale potrafiła czasem wieszać się i dlatego zacząłem szukać czegoś nowego. Wprawdzie on tam proponuje zainstalowanie dużo więcej dodatków, ale mi wystarcza gcam i plesureglow.

Co do pytania z tematu: czy opłaca się instalować - nie wyobrażam sobie teraz telefonu bez gcama. 

Edited by Kalafonier
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/24/2019 at 10:14 PM, Michal_burnout said:

Kalafonier, zainstalowałem samą apke i lipa, odpalam i zaraz ja zamyka, nie mam roota, oprogramowanie global aktualne, nie wiem dlaczego mi nie chce działać.

A jaką masz wersję globala? U mnie działało na 10.3.4 i działa teraz na 10.3.5 (minimum to chyba 10.2.3). Jeśli masz starszą to zaktualizuj http://bigota.d.miui.com/V10.3.5.0.PEJMIXM/miui_POCOF1Global_V10.3.5.0.PEJMIXM_720eb4ed35_9.0.zip

Jeśli masz inne gcamy to też najpierw wszystkie odinstaluj.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/29/2019 at 3:56 AM, Michal_burnout said:

Mam 10.2.3 global, mogę z tego linku aktualizować? Nie mam roota itp. Gcam inne mam odinstalowane.

Jeśli masz 10.2.3 najprościej jest zrobić upg (ja taak robiłem) roota nie trzeba. Ustawienia - o telefonie - aktualizacja systemu - ... - wybierz paczke aktualizacji. 

 tam masz na 5 stronie 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Kalafonier napisał:

I jeszcze dla zainteresowanych stable build z wczoraj. Działa dodatkowo rozmycie soczewkowe.

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-san1ty/

Zmieniałeś coś w ustawieniach czy robisz zdjęcia na ustawieniach domyślnych? Mnie cały czas dziwi że tak słabi działa HDR. Bardzo niewiele rozjaśnia na przykład ciemne miejsca przy zdjęciu pod światło. 

Link to comment
Share on other sites

jest już wersja 9.4 i widzę, że dodali parametry highlight i shadow saturation - warto popróbować.

AAaa i najważniejsze. Po instalacji wyczyścić dane apki (ustawienia - zarządzanie aplikacjami - aparat - wyczyść dane - wszystkie)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...