whiro

Użytkownicy
 • Content Count

  107
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About whiro

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi note 3 pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak. System jest czyszczony. Ja robiłem przejście od razu więc nie zależało mi na zachowaniu ustawień. W tym ci więc nie pomogę.
 2. Ściągasz dev. Wchodzisz do programu aktualizacji i dajesz , zainstaluj z pliku. Tyle.
 3. Z tego co pamiętam to pocophone wspiera jedynie FAT. Niektórzy wspominają jeszcze o exfat, ale u mnie nie Bangla. Ja mam ostatnią betę.
 4. Myślę że warto poczekać. Ja z pocophone jestem zadowolony, ale już prawie ostatnio rwałem mate 20 w okazyjnej cenie. Amoled akurat nie jest dla mnie priorytetem. Choć wolał bym snapdragon zamiast kirina.
 5. Jak już to na mi 9T pro. Dziś w dobrej cenie idzie też kupić mate 20.
 6. Zmieniałeś coś w ustawieniach czy robisz zdjęcia na ustawieniach domyślnych? Mnie cały czas dziwi że tak słabi działa HDR. Bardzo niewiele rozjaśnia na przykład ciemne miejsca przy zdjęciu pod światło.
 7. Dlatego stwierdziłem że ma lepszy jeśli nie wpadło się na tą przypadłość.
 8. W testach raczej zwracają uwagę że pocophone ma lepszy panel niż honor Play. Jeśli nie wpadło się na wycieki światła to i jasność i paletę RGB ma lepszą pocophone. Przesiadłem się na poco z HTC u11 który miał bardzo dobry panel super LCD i jakoś ten w pocophone mnie nie zraził.
 9. Na becie ta animacja jest już chwilkę tak samo jak nie znikają ikony powiadomień. Choć jest miui notch notyfication ze sklepu. Na dniach ma się pojawić wersja tej aplikacji z zamieszczonymi po prawej stronie ikonami powiadomień systemowych , jak hotspot, bluetooth, tryb czytania. Przynajmniej tak na xda pisał dev tej aplikacji Agustin.
 10. Ja używam gcam v2ex lm. Nie wiem czy polecam, ale na przykład w trybie nocnym to stock apka aparatu nie ma szans.
 11. Przecież xiaomi nie robi miui w języku polskim. Wersja pl to nieoficjalny ROM bazujący na chińskiej wersji miui. Oficjalny jest chiński i multilanguage.
 12. Sorki, słownik zrobił podmianę. Chodzi o aplikacje a nie animacje. Zarządzanie aplikacjami w ustawieniach, a tam u góry po prawej trzy kropki.
 13. Zmień ROM. Przejdź na betę jeśli masz stable. Zrób stan fabryczny. Jeśli to nie pomoże to znaczy że uwaliło się coś fizycznie a nie softowo.
 14. Albo procek albo bateria się przegrzewa i z powodu dużej temperatury telefon robi restarty. Spróbuj na innej ładowarce Qc, zwykłej i na innym kablu.
 15. Bo Microsoft launcher może tego nie mieć. Dobry launcher to cpl., Evie. Domyślne programy ustawiasz w ustawienia, animacje, tam 3 kropki w prawym górnym rogu i ustaw domyślne aplikacje.