whiro

Użytkownicy
 • Content Count

  122
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About whiro

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi note 3 pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zrób restart, sprawdź czy w bateria i wydajność masz nieaktywną funkcje scenariusze. U mnie na samym dole, ale ja mam miui beta nie stable.
 2. W ekranie blokady jest oprócz funkcji do zaznaczenia , dodatkowo masz ustawienia zaawansowane. Tam trzeba ustawić żeby wyświetlał wszystkie powiadomienia i ich zawartość.
 3. Ja próbowałem tego nowego stable wgrać na betę to mi pisze że to starszy system i że musi zrobić czyszczenie. Na razie więc muszę czekać.
 4. Tzn co? Że niby przez updated chcesz zainstalować miui pl? On nigdy nie będzie kompatybilny z Miui global. Miui pl to custom rom oparty na miui China. Chyba że coś się zmieniło...
 5. A czy w tym stable przynajmniej wprowadzili nie znikanie ikonek powiadomień. Bo to już mam z 2 miesiące w becie a poprawki bezpieczeństwa takie jak ten stable mam zaraz po dacie wprowadzenia. Będę musiał poczekać jeszcze z miesiąc żeby zaktualizować betę po zawieszeniu do stable, żeby w ogóle się to opłacało.
 6. No musi być bo to program dla ekranów amoled.
 7. Jeśli program podmienia diodę powiadomień na ekranową to będzie podświetlał w pocophone cały czas ekran. Ciekawe czy wpłynie to bardzo na sot.
 8. Nie mam żadnych problemów z diodą. Działa jak powinna. Może ktoś na przykład spróbować programem light manager. Najlepiej w wersji pro.
 9. Dioda w poco jest jednokolorowa. Nic nie zrobisz. Szkoda że nie jest RGB. Fajna sprawa z dobrym softem. Tutaj ta dioda jest nie dość że biała to dodatkowo słaba. Ale w sumie robi co powinna.
 10. Lineage jest prosty i stabilny. Ale zazwyczaj ma mało funkcji. Tu masz cały wątek o poco na xda. Szukaj. Czytaj. Ale pamiętaj że wgranie custom Roma to odblokowanie bootloadera i wgranie twrp. Pewno instrukcje dobrego tu też znajdziesz. Jak i wątek o notch on notyfication, Andre zanny. To ten program o którym wspominałem. Masz też google camery do poco. https://forum.xda-developers.com/poco-f1 https://zapodaj.net/acd67d186b85c.jpg.html Link pod spodem do zrzutu mojego ekranu z aktywnym miui notch notyfication.
 11. Gdybym miał wgrać coś po zabawie z bootloaderem to na pewno nie miui. Miui jest skomplikowane i powiela jedną funkcje w kilku miejscach. Lub są one dla mnie niezrozumiałe. Dodatkowo to taki aex czy aosip mają taka możliwość konfiguracji że głowa mała. Ja do dziś płacze jak widzę łe pro 3 u żony bo jej dałem. Choć poco z Miui i tak jest lepszy niż HTC u11 z sense. Tam dopiero mnie bolał mózg. Wytrzymałem 3 miesiące i sprzedałem. Poco lepszy.
 12. posiadam global, czy ta wersja bedzie posiadac nieznikajace ikony na pasku lub czy jest szansa zeby to mieć? Obecnie mam miui global dev. Od dawna obok zegara pojawia się ikona powiadomienia i nie znika. Ale mieści się ich tam i tak z 2 sztuki. Pewno w końcu wprowadza to też w stable. Jedyne co jest do bani to że i tak nie ma info systemu o włączonym Bluetooth czy mute. Ja rozwiązałem to przez aplikację że sklepu Play Miui Notyfication. Poniżej godziny po lewej wyświetla na stałe ikony powiadomień, a w wersji pro po prawej pod wskaźnikiem sieci ikonę bluetooth, mute, GPS, hot spot. Program działa nawet dobrze. czyli romy niestandardowe można normalnie zainstalowac z poziomu telefonu instalatora? skad pobieracie te romy zucisz linkiem? Nigdzie nie napisałem że tak możesz zrobić. Custom rom wygrywasz z poziomu twrp. Robisz unlock bootloadera, root, wygrywasz twrp. Z instalatora możesz sobie nagrać global dev bo to zwykły miui. Nawet miui.eu (pl) wygrasz dopiero po odblokowaniu telefonu.
 13. Nie wiem czego nie ma w miui global. Jak masz global to zawsze możesz wpisać inny kraj np Indie i nie mieć zablokowanych funkcji. Romy niestandardowe są bardzo fajne. Przed poco miałem łe pro 3 działający na aex a później na aosip. Zresztą przeleciałem tych Romów dziesiątki na Oreo i pie. Niektóre robią cuda.
 14. Wersja GB powinna być multilanguage. Zmieniasz język na pl i powinno iść. W całej uniii obowiązuje rodo. W GB też.
 15. Global dev, to global beta. Obecnie już nie funkcjonuje , ale on już od dawna ma że ikony powiadomień nie znikają. To taki miui 10 w którym najpierw pojawia się to co ma być po jakimś czasie w miui global stable. Stable to taki global beta z dwa miesiące do tyłu. Jest jeszcze miui China i miui pl, który bazuje na miui China. Wersje global to wersje multilanguage.