Kalafonier

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Kalafonier

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jest już wersja 9.4 i widzę, że dodali parametry highlight i shadow saturation - warto popróbować. AAaa i najważniejsze. Po instalacji wyczyścić dane apki (ustawienia - zarządzanie aplikacjami - aparat - wyczyść dane - wszystkie)
 2. I jeszcze dla zainteresowanych stable build z wczoraj. Działa dodatkowo rozmycie soczewkowe. https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-san1ty/
 3. Jeśli masz 10.2.3 najprościej jest zrobić upg (ja taak robiłem) roota nie trzeba. Ustawienia - o telefonie - aktualizacja systemu - ... - wybierz paczke aktualizacji. tam masz na 5 stronie
 4. A jaką masz wersję globala? U mnie działało na 10.3.4 i działa teraz na 10.3.5 (minimum to chyba 10.2.3). Jeśli masz starszą to zaktualizuj http://bigota.d.miui.com/V10.3.5.0.PEJMIXM/miui_POCOF1Global_V10.3.5.0.PEJMIXM_720eb4ed35_9.0.zip Jeśli masz inne gcamy to też najpierw wszystkie odinstaluj.
 5. już odblokowali 10.3.5 więc aktualizuj zanim się nie rozmyślą :) sam męczyłem się z aktualizacją z 10.3.4 do 10.3.5 i cały czas dostawałem info, że to Beta. Dzisiaj poszło od strzału. Ten sam plik.
 6. Zainstalowałem sobie wersję GC6.2-Mi845-v4a.apk znalezione na youtubie "Poco F1 Best GCAM MIUI 10.3.5.0 Stable Without Root" u kolegi z azji - munchy. Bez roota, odblokowanych bootloaderów itp. Zwykła apka. Wygląda, że działa night sight, HDR+, slowmo, i dodatkowo poklatkowe nagrywanie. Wcześniej miałem werjsę od BSG, ale potrafiła czasem wieszać się i dlatego zacząłem szukać czegoś nowego. Wprawdzie on tam proponuje zainstalowanie dużo więcej dodatków, ale mi wystarcza gcam i plesureglow. Co do pytania z tematu: czy opłaca się instalować - nie wyobrażam sobie teraz telefonu bez gcama.