Skocz do zawartości

Folie i szkła ochronne na ekran


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy iść na wysepkę 3mk, która oferuje montaż. Ogólnie polecam produkty tej firmy. Od dawna korzystam i nie mogę złego słowa powiedzieć. Na SE używałem Flexible Glass przez dwa lata i, poza małymi ryskami, nic się nie działo, więc na Mixa 2 też od razu założyłem (a raczej założył mi pracownik 3mk :razz:) w/w szkło.

Edytowane przez Donayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2019 o 10:24, Tymcio napisał:

@ernet jak masz urządzenie, którego nie mieli i do nich napiszesz, to podadzą Ci adres pod który masz wysłać telefon, przez tydzień go pomaglują, żeby zrobić matryce na niego, a Tobie w gratisie okleją za udostępnienie sprzętu.

Bardzo dziękuję za info ale ja już mam Szkło Nillkin Amazing H+ PRO Xiaomi Mi Mix 3 :-) A i przy okazji fon jest zapakowany w to; https://nillkin.sklep.pl/product-pol-15284-Etui-Nillkin-Frosted-Shield-Xiaomi-Mi-Mix-3-Black.html   pasuje idealnie ! Swoją drogą ta firma Nillkin, to dość prestiżowa. Już postać opakowań, w których przyjechały zamówione przeze mnie rzeczy robi wrażenie @

Edytowane przez ernet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2019 o 10:24, Tymcio napisał:

@ernet jak masz urządzenie, którego nie mieli i do nich napiszesz, to podadzą Ci adres pod który masz wysłać telefon, przez tydzień go pomaglują, żeby zrobić matryce na niego, a Tobie w gratisie okleją za udostępnienie sprzętu.

Ja od jakiś 3lat używam tylko Nillkin Frosted :) Zawsze kupuje do każdego kolejnego telefonu, dla mnie jest idealny :) Jedynie do Oneplus 6T czy też do starszych OP zawsze brałem od nich kapitalny Carbon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...