sauat

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About sauat

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za link, też chciałem kupić, ale klikam byu now i nic się nie dzieje. Wybieram kolor, sposób dostawy i nadal nic. Już ok. Na innej przeglądarce poszło. Można usunąć.
 2. Dobrze, bo u Ciebie, jak i u mnie slajder nie lata, więc będzie wszystko pasować ;)
 3. Mnie w 3MK powiedzieli, że najwcześniej za ok. 2 tygodnie będą mieć folię na Mix 3.
 4. Wiem, że to niezbyt precyzyjna informacja, ale z baterią lepiej, niż w Note 8. Używam od kilku dni obu telefonów jednocześnie, w celach testowych. Głownie mi chodziło o porównanie aparatów, ale całość mi się tak spodobała, że Note idzie do ludzi. Na Xiaomi mam zazwyczaj ok. 15%, nawet 20% więcej po całym dniu. Jedynie w nocy, przy włączonym always on display na Samsungu mi poszły 2% a na Mix 4 czy 5.
 5. Nalepiłem byle co i czekam, aż w 3mk sie pojawi. Nie używam bez folii, odkąd mi telefon kiedyś w salonie wypadł centralnie na wyświetlacz Miałem niebywałe szczęście, ani ryska nie została ale to było ostrzeżenie.
 6. Zastanawiam się, jak to będzie wyglądać po jakimś czasie. Na XDA są zdjęcia porysowanej szybki po 2 tygodniach używania https://imgur.com/a/ypenTWb Pewnie ziarenko piasku się tam dostało. Przy okazji zastanawiam się, jak odporna na zarysowania jest szybka w tylnym aparacie. Przed premierą czytałem, że może jest pokryta szafirem ale nie widziałem nigdzie info na ten temat.