Skocz do zawartości

Czy jest możliwość podpięcia klawiatury bezprzewodowej przez bluetooth?


clover

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam Mi Box S i mini klawiatur bezprzewodową i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość podpięcia takiej klawiatury bezpośrednio przez bluetooth bez używania odbiornika usb? 

Jeśli jest taka możliwość to byłbym wdzięczny za instrukcję. 

Posiadam tego typu klawiaturę. 

mini-klawiatura-bezprzewodowa-smart-tv-i8-plus-nano-odbiornik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clover pyta czy da się sparować taką klawiaturę przy pomocy bluetooth, zamiast odbiornika USB, pewnie po to, aby nie blokować sobie wejścia USB.

Nie, nie ma takiej możliwości. Też posiadam taką klawiaturę i niestety nie ma takiej możliwości. Musisz jednak wpiąć ten odbiornik USB i cieszyć się tą tanią a zarazem fajną klawiaturką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez usb to wiem.. Szuja i miki73, nauczcie się czytać ze zrozumieniem.. 

12 godzin temu, GRV napisał:

clover pyta czy da się sparować taką klawiaturę przy pomocy bluetooth, zamiast odbiornika USB, pewnie po to, aby nie blokować sobie wejścia USB.

Nie, nie ma takiej możliwości. Też posiadam taką klawiaturę i niestety nie ma takiej możliwości. Musisz jednak wpiąć ten odbiornik USB i cieszyć się tą tanią a zarazem fajną klawiaturką.

Ok, dzięki za informację, szkoda ale cóż, dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, GRV napisał:

clover pyta czy da się sparować taką klawiaturę przy pomocy bluetooth, zamiast odbiornika USB, pewnie po to, aby nie blokować sobie wejścia USB.

Powinien wiedziec ze jak producent daje odbiornik i nie pisze nic o BT to nie pojdzie na BT.  Wiec po co sie pytac? 

A zeby odblokowac sobie wejscie USB to kupic najtanszy HUB USB za 30zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, miki73 napisał:

Powinien wiedziec ze jak producent daje odbiornik i nie pisze nic o BT to nie pojdzie na BT.

Jeżeli daje odbiornik, to to nie jest BT, a radiówka, od tego powinniście zacząć i na tym powinniście zakończyć całą dyskusję w tym wątku.

 

Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...