Sign in to follow this  
Chamskakromka

Zegarek amazfit bip się zawiesił

Recommended Posts

Zegarek Amazfit Bip mam od wczoraj. Dostałam go na wigilie. Przez noc go ładowałam i gdy następnego dnia chciałam go wyciągnąć zegarek zawiesił się na "statusie". Próbowałam go wyłączyć lecz nic nie działa. Trzeba go rozładować?

Oddać na gwarancję do sklepu, albo zwrócić i kupić nowy.

Nie kombinuj, masz mieć działający zegarek i to sprzedawca ma się przejmować Twoim zadowoleniem.

Nie przyzwyczajajmy sprzedawców do unikania odpowiedzialności za to co sprzedają.

Witam . dzisiaj BIP w czasie treningu przestał reagować na dotyk ekranu, przycisk działa normalnie. Można jakoś zresetować zegarek?Nie mogę wyłączyć treningu.Wczoraj wgrałem j.polski do zegarka, wszystko działo  dobrze więc chyba to nie z tego powodu. Przy podłączeniu do ładowarki nie ląduje się .Przetrzymanie przycisku przez 10 sek nic nie daje.I pytanie jeśli zegarek jest w trybie treningu to czy można go rozłączyć z aplikacją MIFit?

Edited by szadoky

Witam,  zegarek mi się zawiesił,  nie reaguje ani na dotyk ani na przycisk. Cały czas jest podświetlony na ikonce activity, podłączenie do ładowarki nic nie daje.  Jakieś pomysły?  Dodam że jedynie udało się go odłączyć od mi fita ale nie moge ponownie go sparować z mi fitem.  Z góry dziękuje. 

Edited by Pio