Jump to content

Flip Smart Cover


Recommended Posts

Witam

 

Kupiłem ostatnio do swojego Mi3 etui, tzw. flip smart cover, taki jak na tym filmiku. 

 

http://www.youtube.com/watch?v=AKwl1pOk4BE

 

Mam w związku z tym parę pytań, bo przyznam szczerze że się trochę przeliczyłem.

 

1) Jak przykleję telefon do etui to da się go później w jakiś w miarę cywilizowany sposób odkleić nie uszkadzając telefonu?

2) Czy jak go odkleję to będę mógł jeszcze raz ponownie przykleić, czy klej (czy co tam jest - nazwijmy to umownie klejem) nie będzie później trzymał?

3) Czy jak przykleję etui, a po pół roku czy rok później odkleję to nie będzie żadnych śladów na obudowie? Nie będzie jakichś przebarwień, uszkodzeń etc.? 

4) Jakie jest ryzyko, że w pewnym momencie ten "klej" puści i np. podczas podnoszenia telefonu z szafki może się okazać, że wyleci z tego etui, bo nie będzie się trzymał?

 

Z góry proszę o wyrozumiałość jeżeli komuś te pytania wydają się infantylne i dziękuję za ewentualne odpowiedzi.  

 

Link to post
Share on other sites

A jeśli telefon będzie się przegrzewał (np. W czasie grania w jakieś wymagające gry) to pod wpływem temperatury klej po którymś razie z kolei nie puści?

Jeszcze jedno pytanie: jest jakiś pokrowiec dedykowany temu telefonowi typu wsuwka?

Jeśli nie ma to ewentualnie na jakim telefonie się wzorować żeby wymiary były podobne?

Link to post
Share on other sites

1. Chodziło mi bardziej o to, że przy wielokrotnym nagrzewaniu się telefonu może przy którymś razie (setnym? stopięćdziesiątym?) zacząć pomalutku odklejać. Nie wiem jak bardzo się nagrzewa Mi3, bo mam go jakieś 2-3 tygodnie i jeszcze nie miałem okazji żeby wyciągnąć z niego większą moc, ale wcześniej miałem HTC i potrafił przy niektórych grach po jakiejś godzinie intensywnego użytkowania nagrzać do tego stopnia, że aż się ciepło w ręce robiło i gdyby Mi3 się tak nagrzewała to myślę, że ten klej by puścił po którymś razie z kolei. Nie wiem dlatego pytam, tak żeby rozwiać wątpliwości :)

2. Niestety nie znalazłem, a przejrzałem dosyć dokładnie. Jak zamawiałem Mi3 to też szukałem bo chciałem zamówić za jednym zamachem i nie było, więc wziąłem trochę bez zastanowienia ten flip cover. 

Link to post
Share on other sites

Fajne są wsuwki bugatti. Eleganckie i naprawdę najwyższej jakości. Oczywiście swoje kosztują, ale warto. Miałem do poprzedniego telefonu podobną co po tym linkiem i nie żałuję żadnej wydanej złotówki. 

 

http://www.martingsm.pl/product_info.php?products_id=5630

 

Tylko że nie wiem do końca, czy wsuwka od S5 będzie pasowała do Mi3, bo patrząc na wymiary to Mi3 jest o dwa milimetry dłuższe i milimetr szersze. Niby niewiele no ale....

Nie wiem czy lepszym rozwiązaniem nie byłby zakup wsuwki do Xperii Z1. Z1 jest na długość identyczna, tylko 0,4 mm szersza i  0,4 mm grubsza, więc prawie w sam raz. 

Link to post
Share on other sites

W mojej mieścinie chyba takiego sklepu nie ma, bo podejrzewam, że w sieciówkach typu Media Markt, itd. czegoś takiego nie znajdę. 

Pogrzebałem trochę o pokrowcach bugatti i chyba zdecyduję się na coś takiego:

8eac5c250af7cf1b32806142663c32cb.jpg

 

40 zł. Dosyć fajny design (mi się podoba). 

Link to post
Share on other sites

Ekspres nie będzie rysował. To jest pokrowiec uniwersalny, sprawdziłem pod jakie modele i okazuje się, że jest on dedykowany także pod telefony dłuższe i szersze niż Mi3, więc nie ma takiej opcji żeby rysował. Tym bardziej, że to pokrowiec od poważnej firmy, nie jakieś fiu bździu bez logo od wujka Mietka jakich pełno. Nie wydaje mi się, że poważna firma, funkcjonująca na rynku od lat kompromitowała się w taki sposób wypuszczając pokrowiec który będzie niszczył telefonu (jeśli na dłuższe i szersze telefony pasuje to na Mi3 też musi pasować). Ale mimo wszystko poszukam w sieci jakiejś recenzji tego pokrowca albo opinii ludzi i obczaję co i jak. 

 

Kupiłbym ten flip, który wrzuciłeś, ale jakby był gdzieś w Polsce do wyciągnięcia, bo obecnie miałbym problem żeby zapłacić przez paypala. 

Link to post
Share on other sites
  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...