Skocz do zawartości

Połączenia przychodzące - wibracja oraz informacja jedynie na górnym pasku


adammmm

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam taki problem (mam zainstalowany najnowszy soft MIUI Polska), że w przypadku połączeń przychodzących nie wyświetla mi się ten podstawowy obraz na cały ekran gdzie mogę zieloną słuchawkę pociągnąć do góry (lub czerowną lub napisać sms), a jedynie telefon zaczyna wibrować a na górnym panelu pojawia mi się informacja "return to call" (print screen jak ktoś do mnie dzwoni). Jak już nacisnę ten zielony pasek to pojawia mi się ten podstawowy obraz do odbierania telefonu na cały ekran, i wtedy mogę odebrać telefon. Dzieje się tak zarówno jak ekran jest wygaszony oraz jak coś robię na telefonie. Ten sam problem jest z aplikacją wattsapp jak ktoś dzwoni. Jesteście w stanie mi pomóc aby podczas dzwonienia od razu wyskakiwał mi ten podstawowy obraz do odbierania telefonu? 

ps2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adammmm napisał:

Cześć, mam taki problem (mam zainstalowany najnowszy soft MIUI Polska), że w przypadku połączeń przychodzących nie wyświetla mi się ten podstawowy obraz na cały ekran gdzie mogę zieloną słuchawkę pociągnąć do góry (lub czerowną lub napisać sms), a jedynie telefon zaczyna wibrować a na górnym panelu pojawia mi się informacja "return to call" (print screen jak ktoś do mnie dzwoni). Jak już nacisnę ten zielony pasek to pojawia mi się ten podstawowy obraz do odbierania telefonu na cały ekran, i wtedy mogę odebrać telefon. Dzieje się tak zarówno jak ekran jest wygaszony oraz jak coś robię na telefonie. Ten sam problem jest z aplikacją wattsapp jak ktoś dzwoni. Jesteście w stanie mi pomóc aby podczas dzwonienia od razu wyskakiwał mi ten podstawowy obraz do odbierania telefonu? 

Przy oblokowanym telefonie tak jest. Przy zablokowanym jest to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adammmm napisał:

Tak. Przy zablokowanym pojawia mi się moja grafika  i ten zielony pasek "return to call", który muszę kliknąć aby pojawił mi się standardowy ekran do odbierania telefonów.

@lockerek, tak od razu slangiem Ją...? ;)

W TWRP, w seckji Wipe (Wyczyść), wybierz Zaawansowane (Advanced), a tam zaznacz Cache oraz ART/Dalvik i przesuń suwak aby potwierdzić. Potem uruchom system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mrosi napisał:

@lockerek, tak od razu slangiem Ją...? ;)

W TWRP, w seckji Wipe (Wyczyść), wybierz Zaawansowane (Advanced), a tam zaznacz Cache oraz ART/Dalvik i przesuń suwak aby potwierdzić. Potem uruchom system.

Zrobiłem Wipe Cache oraz ART/Dalvik i niestety nadal pojawia mi się tylko zielony pasek na górze jak ktoś dzwoni. Jakieś inne pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć,

przy najnowszej aktualizacji, w czasie gdy ktoś do mnie dzwoni nie widzę w ogóle podstawowego ekranu jak ktoś dzwoni (mam jedynie wibracje). Muszę czekać aż ktoś przestanie do mnie dzwonić (nawet nie mam jak go odrzucić) i wtedy dostaje powiadomienie kto do mnie dzwonił. Macie pomysł jak to rozwiązać? Z góry dziękuję za każdą podpowiedź co mógłbym zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jako że nie widzę odzewu to mam inne pytanie. Czy mogę zainstalować poprzednią wersję softu miui Polska, np. aktualizację listopadową (wtedy jak ktoś dzwonił to miałem przynajmniej zielony pasek na górze i mogłem odebrać połączenie). Czy może nie można wgrywać starej wersji na nową? A może można, tylko trzeba to jakoś obejść? Prośba o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...