Skocz do zawartości

.


angouleme

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się ze jest to spowodowane ogólnym motywem Androida, obszar, który zaznaczyłeś mniej więcej pasuje do belki . Jak masz więcej wiadomości niż jedną z 10szt powiedzmy, to odcina się górna belka z Imieniem i nazwiskiem, w większości programów tak jest, odpal Chrome przewiń w dół i odpali się taka belka, przejdzie adres wyszukiwania do góry i tam zostanie i zrobi się taka belka, nie wiem czy jest to dla ciebie zrozumiałe?? I przez to może być odcień ciemniejszy motywu. Jak odblokowujesz ekran dobrze to widać góra staje się szara po chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@angouleme widać ciemniejszy fragment u góry (belka ok 15 mm) ale najdziwniejsza jest jakby postać z oczami ( przepraszam ale tak to mi się kojarzy ) Czy to nie jakieś przypadkowe smugi pod szkłem ochronnym ?

Edytowane przez mariusz.ur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, angouleme napisał:

@mariusz.ur: To nie smuga, to odbicie fotografa :)
Czy zatem jest sens reklamować telefon?

W przypadku ekranu IPS to się nie zdarza. Co innego z ekranem amoled, oled. Sam mam wypalony amoled w op3. Jak widzisz każdy widzi co chce. Trudno że zdjęcia coś wywnioskować. Jeśli na białym, niebieskim i zielonym tego nie ma to raczej nie musisz się tym przejmować. 

Edytowane przez mariusz.ur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę różnicy u mnie na każdym kolorze ekranu. Jednolity obraz bez różnic w podświetlaniu. Tak jak napisałem, że ze zdjęcia trudno cokolwiek wywnioskować. Nie widzę nawet na pierwszym zdjęciu jakiś niedociągnięć. Należy pamiętać, że Xiaomi używa ekranów LCD różnych producentów

Screenshot_20181006-220221.png

Edytowane przez mariusz.ur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • angouleme zmienił(a) tytuł na .
  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...