Jump to content

MIUI V6 - zmiana dzwonków na własne

brambat

Recommended Posts

WItam,

Wydaje mi się, że w wersji 5 była opcja zmiany dzwonka telefonu, sygnału wiadomości na własne.

Tezaz w wersji V6 niby się da poprzez wbudowany odtwarzacz, lecz wcześniej wymieniony nie wykrywa bardzo krótkich utworów, więc NIE DA SIĘ.

Noż kurcze, jak można zrezygnować z takiej opcji. Rozumiem, że jest możliwość edytowania motywu i tam zmiany dźwięków, ale nie zabardzo mi pasuje szukanie jakiegoś sensowaego dźwięku w milionach udostępnianych przez MIUI po Chińsku.

DO Krajowych developerów MIUI:

ZLITUJCIE SIĘ I DAJCIE taką możliwość.

DO użytkowników:

Jak się da, to podpowiedzcie jak to zrobić, bo już mnie trafia z tym co jest (dobra, ktoś powie co ci chodzi, ano chodzi, już chyba z 7 lat mam ten sam dźwięk dzwonka i powiadomień i chcę to mieć).

Pozdrawiam

Edit:

Można sobie pomóc za pomocą ZEDGE app z marketu.

Edited by brambat

• 2 weeks later...
  • 2 months later...

Da się w ustawienia>dźwięk>dzwonek telefonu ustawić małe pliki. Można tam kliknąć "lokalne" i "inne" następnie z "muzyka" wybrać odpowiedni wrzucony byle gdzie dźwięk. Z tym, że jak brambat aplikacja muzyka domyślnie nie widzi plików poniżej 800kb. Ale można to łatwo obejść ustawienia>muzyka>rozmiar plików >wyłączyć "Nie pokazuj plików audio o małym rozmiarze". Wtedy w muzyka będą widoczne małe pliki audio i można je wybrać podczas ustawiania dzwonka w ustawieniach dźwięku.

Edited by MarcinG

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...