Skocz do zawartości

Messenger wyłącza się apka przy odtwarzaniu filmików


hhunter22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od początku odkąd mam mixa 2s działającego na naszym miui wywala mi messengera w momencie gdy odpalam/wysyłam komuś dłuższy filmik, czy to z YT czy nagrywany przeze mnie. Aktualizacje co tydzień nic nie dają. Generalnie np nagrywam komuś filmik on się wysyła, potem wchodząc do konwersacji z tą osobą wywal mi messengera do pulpitu... Lub gdy ktoś mi wyśle filmik z YT odpalam messengera otwieram konwersację i wywala mi apkę.. Generalnie jak w konwersacji pojawia się większy plik wideo to wywala mi messengera. Próbowałem wgrywać starsze wersje messengera ale to nie pomagało... Jakieś pomysły??? Aaaaa... Dodatkowo samoistnie zmienia mi dźwięk ustawionego powiadomienia z messengera na standardowy. czyli rano ustawiam a w trakcie dnia (nie rebutuje telefonu) samo sie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, bednar93 napisał:

Próbowałeś wyczyścić dane Messengera ? Ewentualnie spróbuj na starszych wersjach. Wszystkie dostępne na apk mirror. 
EDIT: nie doczytałem o innych wersjach. 

Oczywiście. Pierwsze co robiłem to apk mirror i czyszczenie danych...

17 minut temu, mieczysllaw napisał:

Oo, nie jestem sam. Myślałem że to coś u mnie.

najgorsze jest to że nie ma jak zrobić reporta i wysłać go gościom od messengera bo nie wywala to jako błąd apki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, bednar93 napisał:

To zostaje chyba update systemu (jeśli nie jest najnowszy). 

"Aktualizacje co tydzień nic nie dają"

 

na stablu od siajomi hulało dobrze, ale nie chcę stabla od siajoimi - chce polskie z błędami :D na starym note działało bez problemu. w rodzinie mamy kilka siajomi, mix 2, rmn4x rn5 redmi5 jakieś tam takie i nikt nie narzeka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi odblokował(a) ten temat
Dnia 9.09.2018 o 02:56, Ari93 napisał:

Z tym wyrzuceniem miałem kilka razy taką sytuację ale póki co dłuższy czas cisza, a działa Wam wysyłanie plików wideo? My od razu wyrzuca błąd, ja to zwalam na brak obsługi h265 przez messengera ale może to nie chodzi o to...?

właśnie wysyłać sie wysyła, i generalnie nie tylko filmiki nagrywane tylko dłuższe z YT też czy z innych portali jak vimeo itd

 

na android 9 z świeżym systemem po miflashu nowym twrp i full wipe na chwilę obecną problem zniknął... możliwe że pomógł miflash z dev i teraz świeży system.... nie mam pojęcia, ale działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znalazłem lepsze rozwiązanie. Włącznie oszczędzanie danych w aplikacji Messenger. Gdy otrzymacie zdjęcie lub film będziecie musieli dwa razy kliknąć aby je załadować. Zdjęcia odkrywam w ten sposób a przypadku filmu otwieram je w aplikacji Chrome przez przeglądarkę (wersja komputerowa). W ten sposób nie dopuszczam do wykraczenia apki. 

 

Screenshot_2018-10-02-20-31-35-772_com.facebook.orca.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...