wsot Opublikowano 27 Sierpnia 2018 Opublikowano 27 Sierpnia 2018 Wczoraj po aktualizacji do najnowszej wersji ROM RN 4 MTK jest problem z GUI - telefon nie wyświetla ekranów aplikacji. Defekt uniemożliwia wykonanie jakiekolwiek czynności w telefonie. Reset do ustawień fabrycznych nie rozwiązuje problemu. Trzeba wykonać downgrade i skorzystać z poprzedniej wersji ROM.
ZduneX25 Opublikowano 29 Sierpnia 2018 Opublikowano 29 Sierpnia 2018 Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. Masz na myśli czarny ekran, gdzie nie można nic zrobić?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się