Skocz do zawartości

wsot

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wsot

  1. Wczoraj po aktualizacji do najnowszej wersji ROM RN 4 MTK jest problem z GUI - telefon nie wyświetla ekranów aplikacji. Defekt uniemożliwia wykonanie jakiekolwiek czynności w telefonie. Reset do ustawień fabrycznych nie rozwiązuje problemu. Trzeba wykonać downgrade i skorzystać z poprzedniej wersji ROM.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...