Wczoraj po aktualizacji do najnowszej wersji ROM RN 4 MTK jest problem z GUI - telefon nie wyświetla ekranów aplikacji. Defekt uniemożliwia wykonanie jakiekolwiek czynności w telefonie. Reset do ustawień fabrycznych nie rozwiązuje problemu. Trzeba wykonać downgrade i skorzystać z poprzedniej wersji ROM.