Skocz do zawartości

Jak skopiować aplikację wraz z jej danymi?


olutus

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie prośba do Admina o nie kasowanie postu - szukałem info na temat Helium ale nie znalazłem nic konkretnego.
A teraz do rzeczy :
Redmi Note 5. Info o telefonie w załączonym screenie. Potrzebuję przed zmianą z MIUI 9 na MIUI 10 zrobić kopię konkretnie jednej appki wraz z jej danymi. Do tej pory (na Samsungu) korzystałem z aplikacji Helium którą mogłem sobie skopiować na dysk Google aplikacje które chciałem razem z danymi (postępy w danej grze itp). Niestety na Xiaomi Redmi Note 5 aplikacja nie chce się za żadne skarby autoryzować na komputerze stacjonarnym (wymóg konieczny) pomimo włączenia debugowania USB które musi aktywne. W związku z tym zwracam się z zapytaniem do szanownego grona o podpowiedź którą aplikacją mogę taki backup sobie zrobić?
Dzięki z góry i pozdrawiam.
 
Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka745d3fa298cf72ed4f1387509595ce16.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opcji po podłączeniu kablem do PC mam trzy opcje: Naładować urządzenie , Przesłać Pliki i Przesyłać zdjęcia (PTP). Opcji MTP nie mam do wyboru...Przy żadnej z tych opcji Helium z telefonu nie widzi odpalonego na PC Carbon.exe (Helium na desktop). Chmm. Sprawdzę jeszcze na innym komputerze ale kurczę na tym samym Samsung mi się łączy z Helium na PC. Odinstalowywałem i instalowałęm wszystko na nowo w telefonie i w PC ale kiszka stolcowa-nic nie pomaga ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, olutus napisał:

Na wstępie prośba do Admina o nie kasowanie postu - szukałem info na temat Helium ale nie znalazłem nic konkretnego.

Następnym razem, jeśli po raz kolejny zbyt trudno będzie przewinąć stronę aby znaleźć dział telefonu, to wątek poleci faktycznie do kosza...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzidexx:

Zrobiłem jak napisali w linkach które podesłałeś ale niestety nie działa :( Dzięki mimo wszystko za chęć pomocy!

Aaaa zapomniałem zapytać. Jak wybrać tryb MIDI ??? ( Somehow this doesn’t work for Redmi phones (running MIUI). There you need to choose MIDI mode. I did it last time but had to struggle this time again. I was trying with PTP and it was not working. Thought of documenting it. )

Edytowane przez olutus
zapomniałem coś dopisać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szkoda. Niestety nie mam możliwości wyboru trybu MIDI :(

Jeszcze raz dzięki za pomoc!

 

Myślałem że tego nie napisze
Udało mi się aktywować Helium Backup na telefonie! Musiałem tylko poza włączeniem debugowania i debugowaniem (ustawienia bezpieczeństwa) ODZNACZYĆ Zweryfikuj aplikację przez USB.
Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc! cc2b0beb3bad313471a5d7b8b939b934.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...