Jump to content

2x sim + karta pamięci

fake4r
 Share

Recommended Posts

Czy ktoś z was używa takiej kombinacji? Mam chip przyklejony do karty pamięci ale nie wykrywa mi tej drugiej sim telefonie. W poprzednim Redmi 3 nie było żadnego problemu z taką kombinacją. Czy tutaj jest jakieś "odcięcie" slotu nr 2 gdy karta pamięci jest w telefonie? Odwracałem chip bo tutaj jest inny rozkład niż w R3 ale bez rezultatu.

• 4 weeks later...
  • 1 month later...
Dnia 17.07.2018 o 16:39, fake4r napisał:

wydobyłem chip, przykleiłem do karty pamięci i działa wszystko dobrze :)

Skubałeś ręcznie, czy zapalniczką podgrzałeś sima?

Ja najpierw próbowałem obie karty zlepić silikonem, ale za gruba warstwa się tworzyła, przylepiłem w końcu kropelką i się zacząłem zastanawiać jak je rozłączę jakby trza było sima wymienić gdyby kiedyś tam padł.

Trochę zabawy miałem żeby dobrze wypozycjonować sima na micro, ale odpukać zaskoczyło, bo kumpel też się bawił i kurcze przesunęło mu się.

Kwestia wprawy. Kiedyś i na ciepło i acetonem potem resztki plastiku zmywałem. Najlepszy sposób położyć kartę na plasko chipem do dołu. Małymi kombinerkami chwycić z jednej krótszej strony i odklejać plastik jak naklejkę tym samym przytrzymując cały czas chipa na płasko gdy tylko się trochę odsłoni.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

• 2 months later...
Czy ktoś może pokazać zdjęcie jak to wygląda po modyfikacji. 
A moze adapter? KTóry działa?

Na YT, jest sporo filmików jak wyskubać chipa i jak na gotowo na koniec wygląda.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka