Jump to content

Recommended Posts

Jak wiemy w Mi Band 2 oraz Mi Band 3 oficjalnie nie można sterować muzyką, jednak za pomocą np. tej apki jest to możliwe za pomocą tapnięć. Może to być wygodne, może nie być. Ja bym to wolał robić za pomocą gestów (np. przesunięcie w lewo palcem uruchamia następne piosenkę, w prawo cofa, guzik pauzuje/uruchamia).  ;-)

Ja chciałbym, żeby było to dostępne natywnie w opasce, wtedy byłaby naprawdę idealna. W nowej opasce jest większy ekran, więc nie powinno być z tym problemów. Wpadłem na pomysł by na forum en.miui zrobić "feature request" i ankietę czy ludzie by to chcieli. Nie wiem czy to coś da, ale jeśli miałoby to dużo głosów i komentarzy to jest szansa, że zostanie zauważone przez kogoś z góry. W ostatniej aktualizacji dodali możliwość wyciszania telefonu, to czemu nie mogliby dodać takiej funkcji. Na pewno mnóstwo ludzi by skorzystało, chociażby ja. Często muszę wyciągać telefon z kieszeni by zmienić muzykę (słuchawki bez guziczka do zmiany piosenek), a tu byłoby wygodnie za pomocą opaski... :) A jeśli ktoś nie skorzysta, to zawsze lepiej mieć, niż nie mieć.

http://en.miui.com/thread-3136516-1-1.html

Jeśli macie konto na tym forum (a zapewne macie), to miło by było gdybyście zagłosowali w ankiecie i napisali jakiś komentarz (żeby wybić temat wyżej) jeśli się ze mną zgadzacie (bądź nie ;)). Może się uda!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Czyli chcesz powiedzieć że przechodzę z zegara na zakładkę tętno i wtedy klikam?

Tak zrobiłem i na jedno kliknięcie wraca do zegarka... na dwa kliknięcia również nie przerzuca na kolejny utwór. Jak masz Ty to ustawione? 

Link to comment
Share on other sites

U mnie działa jeśli chodzi o Spotify i o zmianę na kolejny utwór.

Tak jak przedmówca pisze. W opasce przechodzisz na pomiar tętna. Ładujesz tak jak byś robił pomiar i w momencie jak zaczyna mierzyć tetno klikasz w mi banda.

Jest wytłumaczone w apce. Kliknij w znak zapytania.

A zapytam czy korzystacie tylko z tej płatnej apki? Można odinstalować mi fit?

Screenshot_2018-10-03-20-04-20-985_com.mc.miband1.png

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...