Skocz do zawartości

Problem z płatnościami telefonem


MarcinP

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Witam, posiadam nie zrootowany i nie ściągnięty bootloader w telefonie. Co może być przyczyną CTS profile match failed w safetynet? Kiedy chciałem odblokować bootloader żeby od nowa go zablokować i wgrać czysty system (bo przy zablokowanym bootloaderze nie można wgrać systemu przez mi flash chyba) pokazuje mi się w programie do odblokowania bootloadera dostaje informacje po chińsku "The phone has not been used for the specified time and cannot be unlocked." i koło się zamyka. Dodatkowo dodam, że kiedyś miałem odblokowany bootloader, ale go z powrotem zablokowałem. Dodaje screeny dla pełnej informacji.

599dd38a9fac5fca7e6790e8ef0a3987.jpg8271881fdd2e2685d1b63d11845df6ce.jpg51540319ea0d9a0f73b5a88c693cf7e6.jpgf2e5a949814bf2c799a858fa45fb3a5b.jpg

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersję DEV? Bo chce mieć global, na miui polska podobno bateria o wiele gorzej trzyma

16 godzin temu, MrBright napisał:
skoro instalujesz wersję dev to po jaką cholerę go w ogóle blokowałeś... skoro na miuipolska działają płatności GP jak i dowolnego banku...

 

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od kilku (2-3) dni mam problem z Google Pay. Wcześniej korzystałem z niego bez problemu. Niestety nie jestem w stanie stwierdzić dokładnie, kiedy się popsuło i/lub co wywołało niepoprawne działanie.

Problem polega na tym, że po restarcie telefonu (lub po prostu po kilku godzinach) Google Pay usuwa dodane karty - nie całkowicie, cały czas widnieją w zakładce "Płacenie", ale każda wymaga konfiguracji (komunikat "Skonfiguruj płatności zbliżeniowe"). Mogę bez problemu przejść weryfikację, karty się dodają, wygląda jakby było wszystko ok, ale po restarcie znowu wymagają konfiguracji.

Wszystkie katy są w Alior Banku (jedna w TMUB, ale tak na prawdę to to samo). Nie używam innych aplikacji do płacenia, tylko Google Pay, ale teraz na próbę uruchomiłem płatności zbliżeniowe w aplikacji TMUB - nie było errorów, jutro napiszę czy działa.

Przed chwilą zaktualizowałem MIUI do wersji 9.1.17, problem nadal występuje.

 

Ma ktoś podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam problem z płatnościami, pokazuję mi komunikat załączony na screenshocie. Zadziało się tak po aktualizacji zrootowanego globala. Mam magiska z modułem magisk hide props config. Dodatkowo w magisk test safety pokazuje pass,tak samo w apce safetynet test, a np aplikacja root checker już pokazuje failed. Jakieś pomysły?46d34a443b17465f1cf3f597b6bf2af0.jpg

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to samo po aktualizacji Xiaomi.eu stable. Myślałem że to wina najnowszej aktualizacji ale po downgrade do oprogramowania z 01.01, na którym wcześniej wszystko działało bez problemu teraz jest błąd jak u Ciebie... Nie mam pomysłu co z tym zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
4 minuty temu, jak.tom929929 napisał:

Niestety wspomniana wyżej metoda przestała działać, macie może jakąś inną metodę na obejście zabezpieczeń?

Wiesz, to znaczy doczytałeś, że za każdym razem, kiedy płatności przestaną funkcjonować, trzeba procedurę powtarzać...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 21.03.2019 o 21:17, jak.tom929929 napisał:

Mam problem z płatnościami, pokazuję mi komunikat załączony na screenshocie. Zadziało się tak po aktualizacji zrootowanego globala. Mam magiska z modułem magisk hide props config. Dodatkowo w magisk test safety pokazuje pass,tak samo w apce safetynet test, a np aplikacja root checker już pokazuje failed. Jakieś pomysły?

Mam to samo,;  jest już jakieś konkretne rozwiązanie które załatwi sprawę raz na zawsze?a nie zabawa co kilka dni w dodawanie karty 

Edytowane przez mrosi
Nie przewalamy obrazków z cytowanych postów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...