Skocz do zawartości

Mi Note 3 w trybie fastboot jak wyjść !!! Pomocy


GoRadziu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie jestem nowym uzytkownikiem Mi note 3 i zakupiłem go niedawno. Powiem po krótce w czym problem. Tel. ma wgrana wersje chińską wiec chciałem zmienic na język polki. Odblokowałem bootloader i przeszedłem do instalacji Xiaomi.eu. Sciągnąem wszystkie potrzebne programy i przeszedłem do instlacji w ostatniej fazie po wgraniu Romu telefon przeszedł do stanu Fastboot i gdy chcem go włączyć pokazuje sie na chwile ikona Mi i po tym włącza sie znowu tryb fastboot. Zaznaczam że próbowałem kombinacje przyciskami +Vol i Power co robić jak go uruchomić? Prosze o porade koledzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie cały problem polega na tym ze nie mogę przejść do twrp ponieważ wyświetla się tryb fastboot i ani przez kombinacje przyciskami ani przez program Minimal ADB próbując komendami adb reboot nie mogę zmienić faktu wyświetlania fastboot. A może jest jakiś inny sposób? Nie mam już pojęcia...A poza tym wcześniej był Miui China 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się. Kolego masz instrukcje na stronie miuipolska. Zadajesz pytanie jak wgrać twrp... To ja pytam: a jak go wgrales za pierwszym razem? Bo komenda na to jest jedna i podana jak wielki byk w instrukcji.

I heh odstaw to adb reboot jak jesteś w fastboot - przecież to bzdura ;-)

Wysłane z MIX2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...