Skocz do zawartości

Mi note 2 Miui 9


cedryk123

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, MichałTJE napisał:

Cześć

własnie dotarł do mnie  note2

jestem debiutant w temacie miui

podpowiedzcie co proponujecie przy pierwszym uruchomieniu już zapodać region = Niemcy ?

czy najpierw PL i dopiero jak połapie wszystko co trzeba przez OTA to wtedy ?

moja wersja to:

International Version 4/64

pobierz .zip i załaduj http://en.miui.com/download-316.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update Version: V9.2.1.0.NADMIEK (MIUI8  poszło samo OTA przy pierwszym uruchomieniu...

mam na karcie sim swoje kontakty,,,

zarejestrowałem się do xiaomi... chmura miedzy innymi i nie mogę odnaleźć kontaktów...

hmmm podpowiedzcie gdzie szukać w ustawieniach wyświetlania kontaktów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

wczoraj wskoczyła mi aktualizacji

tapnołem trochę odruchowo i okazało się że mam już MIUI Global 9.5.2.0 (NADNIFA) STABILNA

jak na razie istotnych zmian nie widzę

- trochę więcej wolnego ramu

- w czarnym motywie pasek powiadomień jest biały i ma pogodę na górze

- nie ma możliwości grupowania powiadomień do nieistotnych - a szkoda bo korzystałem

- nie ma codziennych tapet na ekranie blokady - ale przy zmianie regionu na Indie pojawia się - ot taka ciekawostka

subiektywne odczucie - jakby odrobinę wolniejszy się zrobił

to tyle jak na dzień grzebania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

U mnie chyba wszystko OK. Jedynie miałem wczoraj problem ze złapanie zoomu robiąc odległe zdjęcie z zacienionego miejsca na miejsce nasłonecznione. Takie dziwne to było :P

Ogólnie okropnie szpetne akcenty z iOS :P

Edytowane przez MST
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę w miarę na bieżąco (aktualnie mam 8.6.21 v2) i moje odczucie jest takie, że dla tego modelu takie coś było bardzo potrzebne. Zmian nie ma przesadnie dużo i głównie to co się widzi czyli odświeżony wygląd - jak najbardziej na plus, chociaż to kwestia gustu. Po tym co się działo podczas ostatnich aktualizacji miui 9 + android v8 (poziom sięgnął dna) czy przy przejściu z miui 8 na 9 (główna zmiana: podkręcona szybkość animacji, yyyy), naprawdę miła odmiana. Można mieć jeszcze nadzieję, że będą dalej poprawiać i sukcesywnie usprawniać, nie porzucając zbyt szybko na rzecz prac nad kolejną wersją.

Z problemów - dalej źle działa automatyczna jasność, tj. w pomieszczeniach przyciemnia do zera i do tego momentu byłoby ok, ale on potrafi zejść jeszcze niżej (!), psując kolory (czerń przestaje być czarna, dużo rzeczy/części hmm wygląda jakby rozmazane czy rozmyte kropelką z photoshop'a). Wyłączasz automatyczną jasność i wszystko wraca do normy. Do tego po aktualizacji z 9 na 10 wywaliło moje notatki i tak jest teraz przy każdej tygodniowej aktualizacji, a wcześniej jak były, tak były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...