Jump to content

Mi note 2 Miui 9

cedryk123
 Share

Recommended Posts

10 minut temu, MichałTJE napisał:

Cześć

własnie dotarł do mnie  note2

jestem debiutant w temacie miui

podpowiedzcie co proponujecie przy pierwszym uruchomieniu już zapodać region = Niemcy ?

czy najpierw PL i dopiero jak połapie wszystko co trzeba przez OTA to wtedy ?

moja wersja to:

International Version 4/64

pobierz .zip i załaduj http://en.miui.com/download-316.html

• 2 weeks later...

Witam

wczoraj wskoczyła mi aktualizacji

tapnołem trochę odruchowo i okazało się że mam już MIUI Global 9.5.2.0 (NADNIFA) STABILNA

jak na razie istotnych zmian nie widzę

- trochę więcej wolnego ramu

- w czarnym motywie pasek powiadomień jest biały i ma pogodę na górze

- nie ma możliwości grupowania powiadomień do nieistotnych - a szkoda bo korzystałem

- nie ma codziennych tapet na ekranie blokady - ale przy zmianie regionu na Indie pojawia się - ot taka ciekawostka

subiektywne odczucie - jakby odrobinę wolniejszy się zrobił

to tyle jak na dzień grzebania

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

U mnie chyba wszystko OK. Jedynie miałem wczoraj problem ze złapanie zoomu robiąc odległe zdjęcie z zacienionego miejsca na miejsce nasłonecznione. Takie dziwne to było :P

Ogólnie okropnie szpetne akcenty z iOS :P

Edited by MST

Ja jadę w miarę na bieżąco (aktualnie mam 8.6.21 v2) i moje odczucie jest takie, że dla tego modelu takie coś było bardzo potrzebne. Zmian nie ma przesadnie dużo i głównie to co się widzi czyli odświeżony wygląd - jak najbardziej na plus, chociaż to kwestia gustu. Po tym co się działo podczas ostatnich aktualizacji miui 9 + android v8 (poziom sięgnął dna) czy przy przejściu z miui 8 na 9 (główna zmiana: podkręcona szybkość animacji, yyyy), naprawdę miła odmiana. Można mieć jeszcze nadzieję, że będą dalej poprawiać i sukcesywnie usprawniać, nie porzucając zbyt szybko na rzecz prac nad kolejną wersją.

Z problemów - dalej źle działa automatyczna jasność, tj. w pomieszczeniach przyciemnia do zera i do tego momentu byłoby ok, ale on potrafi zejść jeszcze niżej (!), psując kolory (czerń przestaje być czarna, dużo rzeczy/części hmm wygląda jakby rozmazane czy rozmyte kropelką z photoshop'a). Wyłączasz automatyczną jasność i wszystko wraca do normy. Do tego po aktualizacji z 9 na 10 wywaliło moje notatki i tak jest teraz przy każdej tygodniowej aktualizacji, a wcześniej jak były, tak były.