Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem z połączeniem telefonu z systemem głośnomówiącym wbudowanym w aucie (VW) - bluetooth jest włączony i w samochodzie i w telefonie, ani telefon nie widzi samochodu na liście dostępnych urządzeń, ani samochód telefonu.

Z innymi telefonami nie miałam tego problemu, bez problemu urządzenia się wyszukiwały i parowały (zarówno na androidzie jak i windows).

czy ktoś miał taki problem? jak sobie poradziliście?

Opublikowano
1 godzinę temu, czupito napisał:

czy ktoś miał taki problem? jak sobie poradziliście?

Resetowałeś ten zestaw? Może za dużo telefdonów sparowałeś i limit się wyczerpał. Najczęściej max 3 telefony można sparować.

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...