czupito Opublikowano 26 Grudnia 2017 Opublikowano 26 Grudnia 2017 Witam, mam problem z połączeniem telefonu z systemem głośnomówiącym wbudowanym w aucie (VW) - bluetooth jest włączony i w samochodzie i w telefonie, ani telefon nie widzi samochodu na liście dostępnych urządzeń, ani samochód telefonu. Z innymi telefonami nie miałam tego problemu, bez problemu urządzenia się wyszukiwały i parowały (zarówno na androidzie jak i windows). czy ktoś miał taki problem? jak sobie poradziliście?
FromWP Opublikowano 26 Grudnia 2017 Opublikowano 26 Grudnia 2017 1 godzinę temu, czupito napisał: czy ktoś miał taki problem? jak sobie poradziliście? Resetowałeś ten zestaw? Może za dużo telefdonów sparowałeś i limit się wyczerpał. Najczęściej max 3 telefony można sparować.
Rekomendowane odpowiedzi