Skocz do zawartości

Telefon wyłącza się podczas spoczynku


KaBooM2408

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, bellodc napisał:

Co ciekawe na wersji FDD z xfs po miesiącu spokoju i bez akutaulizacji zaczął się resetowac.

U mnie to samo, przez 2 tygodnie już było pięknie i zacząłem się zachwycać ze jest bez grubych błędów, i nawet bateria zaczęła coraz lepiej trzymać a tu nagle tak z niczego zaczęły się restarty i to w czwartek przed wgraniem aktualizacji, a po jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, bellodc napisał: Co ciekawe na wersji FDD z xfs po miesiącu spokoju i bez akutaulizacji zaczął się resetowac.

U mnie to samo, przez 2 tygodnie już było pięknie i zacząłem się zachwycać ze jest bez grubych błędów, i nawet bateria zaczęła coraz lepiej trzymać a tu nagle tak z niczego zaczęły się restarty i to w czwartek przed wgraniem aktualizacji, a po jest to samo.

Książkowo... Jak u mnie.

Wysłał RM N2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy komplet telefon to całkowite gówno, zabawka sztucznie napakowana pseudo-komponentami o niby turbo możliwościach, ale tylko w testach typu antutu.

W praktyce telefon bezużyteczny nie radzący sobie z kilkoma aplikacjami działającymi w jednym momencie.

Mój poleci za kilka dni do "Żyda"

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam telefon od tygodnia. Na sofcie od Goldiego po nocy nie chciał się włączyć ekran. Na MiuiPolska jedyne problemy to brak możliwości wyciszenia dzwonka przez odwrócenie telefonu i powiedzmy raz na 24h rozłączało mi wifi. Wgrałem najnowsze MiuiEU i zero problemów. Restartu nie zaliczyłem na żadnym sofcie. Przy zmianie softu skasowałem wszystko włącznie z partycją "system". A i jeszcze jedno - nie posiadam facebooka, nie mam tam konta. 

Właściwie to mam wgrane sMIUI ale na bazie najnowszego MIUIeu.

Edytowane przez KrzysiekGP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakis tydzien temu wylaczyl sie zaraz po odpieciu od ladowarki, a potem tego samego dnia jak chcialem go odblokowac to nie dawal oznak zycia. Myslalem, ze sie wylaczyl, lecz nie dalo sie go wlaczyc. Pomoglo wyjecie baterii.

Ale oprocz tylko tych dwoch incydentow to innych problemow raczej nie mialem. Moze kiedys sam sie zrestartowal, ale to raczej rzadko.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, slav85 napisał:

jakieś jeszcze pomysły? bo chyba wszystko wykorzystaliśmy :) myślicie że kolejne aktualizacje naprawią problem?

Szansa zawsze jest, ale za bardzo bym się nie nastawiał, bo to nie jest tylko wina softu.

Edytowane przez galakty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, thommush napisał: Tylko, że przez ok. 3-4 tygodnie od zakupu spokój, żadnych problemów. Dopiero na ostatniej aktualizacji takie kwiatki.

jak zrobiles mi flash i uzywales telfonu z czystym systemem a ten nadal sie wylaczal to niestety... rzeczy nie czesto psuja sie od razu :/   zazwyczaj psuja sie z czasem.

Spisek żarówkowy znam.

Jakoś tak podobnie to wygląda jak w przypadku Mi 2. Tylko tam podejrzewano styki baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden pomysł. Moje problemy zaczęły się od momentu, kiedy uaktywniłem profile zasilania.

Czy ktoś, kto ma problemy z restartami też używa profili?

Też miałem takie podejrzenia, profile olałem, restart jeszcze kilka razy się pojawił, ale narazie mam spokój

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto sprawdzić, kiedy miałem jeszcze restarty grzebałem i w tym więc może.


9332e2a2b7c39.png

A tak apropo profili zasilania to domyślnie z tego co pamiętam są ustawione na Wył a u mnie jest teraz "Mój profil zasilania"

I nie mam możliwości aby znów ustawić na Wył. albo nie wiem jak to zrobić. Próbował ktoś może ?

Ten Mój profil zasilania utworzył się sam, chyba kiedy zacząłem zmieniać bo zawiera on moje początkowe ustawienia.

Ale chciałbym znów wrócić do ustawienia Wył jak miałem na początku.

PS. Tak się składa że po pojawieniu się Mój profil zasilania bateria drenuje w nocy ~5% względem ustawienia Wył.

I chciałbym to sprawdzić czy to przypadek zbieg okoliczności, czy jednak coś w tym jest.

Edytowane przez d3tr0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie już nie pamiętam jak to było, ale wydaje mi się że dość długo miałem Wył. nawet jak ustawiłem wszystko w telefonie. Mój profil zasilania wskoczył dopiero kiedy kombinowałem z innymi profilami zmieniając je. Taki bajer MIUI pewnie że zachowuje ci tamte ustawienia tworząc Mój profil w razie gdybyś chciał do nich wrócić bez ponownego ustawiania wszystkiego. No nic czyli bez wipe nie wrócę już do Wył. a ciekawi mnie to z tym drenem baterii bo ustawienia wyglądają tak samo jak te początkowe ale może coś mimo wszystko drenuje baterię przez profile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reset telefonu do ustawień fabrycznych i powrót do poprzedniego update'u i póki co spokój. Jednak to niekoniecznie wada sprzętu, a system gryzł się z jakąś apką. Ale nie będę chwalił dnia przed zachodem...

Masz tfd czy fdd?

U mnie na 5.10.29 tez mial restarty... Nieoczekiwane.

Wysłał RM N2

Dziś od rana trzy razy musiałem ratować się powerem... Powoli zaczyna to być uciążliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Kriis88 napisał:

Jak to jest z tym telefonem? Wszyscy uzytkownicy mają ten problem czy tyczy się to raczej małego odsetka użytkowników? Widząc te komentarze Zastanawiam sie nad sensem finalizacji transakcji... Jest sens go kupować czy faktycznie jest taki awaryjny?

Mi w okresie 2 miesięcy reset zdarzył się raz, na jednym z pierwszych wydań miuipolska, także nie obawiałbym się. Dodatkowo, ci którym wszystko działa nie udzielają sie nawet, więc sztucznie widzimy, że telefon ma same problemy i dotykają każdego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...