Jump to content

jak wyjsc z fastboot mode

Go to solution Solved by POL87,

Recommended Posts

witam

dzisiaj przyszedl telefon posprawdzalem imei s/n i chcialem wgrac nowe miui w systemie nie bylo updatera wiec chcialem to zrobic przez miflash wylaczytlem telefon wlaczylem wciskajac v- i power i teraz mi wisi na logo fastboot z takim kroliczkiem i nie wiem co zrobic pomoze ktos? zadne przyciski nie chodza jak z tego wyjsc?

No ale to chyba dobrze ze byłeś w fastboot bo tam musisz być podczas miflash. By wyjść wystarczy w terminalu wydać polecenie fastboot reboot.

Jeju...przecież sam napisałeś, że musisz użyć MiFlash. I dobrze bo w Twoim przypadku niestety tylko tak możesz wgrać fabryczny system by zastąpić tego śmiecia od chińczyka. MiFlash korzysta z połączenia fastboot gdzie byłeś.

probowalem wlasnie wgrac tak tylko wyskakiwalo w miflash ze nie znaleziono jakiegos pliku moglbys podrzucic link do jakiegos tutka jak to zrobic?bo juz mam metlik w glowie chcialbym miec miui polska czy najpierw musze wgrac rom oryginalny angielski ze strony xiaomi?

Tak. Ty musisz postawić telefon do fabrycznego stanu i wywalić ten syf co masz. MIUIPolska wgrasz na samym końcu.
Pobierz rom który wskazałem czyli 4.6.27 na Androidzie 4.4. Jak to wgrasz to potem już wg. instrukcji MIUIPolska.

• Solution

mam jeszce pytanie rom mam wypakowac do folderu z miflash czy wrzucic spakowany?

dobra wrzucilem caly spakowany polecialo w sekunde ale sie nic nie stalopost-2818-0-39197500-1404761552_thumb.gi

Edited by POL87
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...