Skocz do zawartości

Czarny mi5 powrót do Ali


darer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie odnośnie czarnego mi5, który po kilku miesiącach nieobecności znowu pojawił się na Ali w cenie 280$ po pierwsze czy to jest jakiś refrybrushed czy może nieoryginalny​? Czy xiaomi mogło wznowić produkcję mi 5? Jakoś nie wierzę że ktoś trzymał je 5msc w magazynie i teraz wystawia. Co o tym myślicie?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Poohacz79 napisał:

Zadaj pytanie sprzedającemu bądź zadzwoń do niego a na pewno się dowiesz. Jeśli był odnawiany to taka informacja z reguły dołączona jest do opisu. 

Piękny świat... Szkoda, że nie istnieje...

46 minut temu, darer napisał:

Witam. Mam pytanie odnośnie czarnego mi5, który po kilku miesiącach nieobecności znowu pojawił się na Ali w cenie 280$ po pierwsze czy to jest jakiś refrybrushed czy może nieoryginalny? Czy xiaomi mogło wznowić produkcję mi 5? Jakoś nie wierzę że ktoś trzymał je 5msc w magazynie i teraz wystawia. Co o tym myślicie?

Mi5 nie jest produkowany i koniec. Refub/leżak, bardziej się skłaniam ku refubowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj link Original Xiaomi Mi5 M5 Mi 5 Prime 3GB RAM 64GB ROM Mobile Phone Snapdragon 820 5.15" FHD 16MP Fingerprint ID MIUI 8 smartphone
http://s.aliexpress.com/nu6vY77F
(from AliExpress Android)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Condition : new

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...