Jump to content

Romy do Kate luźna dyskusja.

kiltel
 Share

Recommended Posts

Aktualnie używam miui polska. Jestem zadowolony ale korci mnie spróbować LineageOs. Czy ktoś może go użytkuje na co dzień. Jak wypada aparat w porównaniu do miui chodzi jeśli chodzi o jakość zdjęć?

Wczoraj z ciekawości zainstalowałem ostatnie nightly Lineage OS 14.1. Używałem je może z godzinę i wróciłem do MIUI. Sam system chodził sprawnie ale miałem problem ze skaczącym zasięgiem. Poza tym tez jak to na czystym androidzie aby wysłać mmsa trzeba mieć włączona transmisje danych. Aparat też wydawał mi się gorszy wiec tak jak napisałem wróciłem do Miui Polska.

• 2 weeks later...

Tak ten z pierwszego linku. O baterii się nie wypowiem bo lineageos używałem bardzo krótko. Tak wystarczy full wipe TWRP. Podczas instalacji może pojawić się kilka błędów podczas wgrywania ale tym się nie przejmuj i normalnie uruchom telefon.

Edited by kiltel

Jak chcecie Najnowszy modem to załóżcie temat na en.miui może ktoś z międzynarodowego forum wrzuci ZIP modemu bez niespodzianek. Albo poszukajcie tam być może już ktoś instrukcje zrobił.

Ja wcześniej używałem cyandelta updater bardzo fajny program pod linageos i parę innych Romów ściąga się raz rom potem w czasie aktualizacji zamiast pobierać 300mb pobiera ok 10 mb i ma funkcję dodawania pączki z modem

Edited by Snajper
  • Like 1

• 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 years later...