Skocz do zawartości

Team Viewer na Xiaomi


Vergiliusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zanim mój post zostanie usunięty bo nie umiem szukać, chciałem uprzedzić że ten temat chyba nie był poruszany.

Przy połączeniu zdalnym kiedy udaje się połączyć z drugim urządzeniem nie można na tym drugim nic zrobić, widać pulpit, wykonywane ruchy ale nie można nic otworzyć ani przewinąć.

Czy ktoś już spotkał się z tym problemem?

 

59949ea255bcc_teamviewer2.thumb.png.15e6f860a65398f17e87de4e21a9dd1f.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

To stary wątek ale wrócę do niego. Czy Team Viewer nie tylko łaczy się z innymi Xiaomi ale i pozwala na sterowanie nimi? Ja mogę z dowolnym innym urządzeniem się połączyć, mogę nim sterować ale nie Xiami. Z Xiaomi tylko łączy się i wyświetla to co na ekranie danego urzadzenia aktualnie jest, nie mogę przewijać kart ani nic innego robić.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Vergiliusz  i tak właśnie jest jak napisałeś.

Przy większości  sprzętu  - jak mniemam - Xiaomi TeamViewer będzie się tylko łączył bez możłiwości interackji. Jest o tym napisane gdzieś u nich na stornie www. Dodatkowo da się wysłać do nich powiadomienie, że jesteś kolejnym użytkownikiem Xiaomi który by chciał mieć więcej.

No niestety. Tak to jest w dzisiejszych czasach, że nie wszystko działa ze wszystkim mimo, że powinno być kompatybilne.

Nie jest to jednak wada Xiaomi, ale raczej niskopoziomowego dostępu do sprzętu ze strony TeamViewer'a.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 3.12.2018 o 11:58, Vergiliusz napisał:

To stary wątek ale wrócę do niego. Czy Team Viewer nie tylko łaczy się z innymi Xiaomi ale i pozwala na sterowanie nimi? Ja mogę z dowolnym innym urządzeniem się połączyć, mogę nim sterować ale nie Xiami. Z Xiaomi tylko łączy się i wyświetla to co na ekranie danego urzadzenia aktualnie jest, nie mogę przewijać kart ani nic innego robić.

A więc... Sprawdziłem i mam na Xiaomi 4X tak jak i ty. Widzę co jest na telefonie jednak nie mogę nim sterować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...