Jump to content

matys87

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

matys87's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. mam teamviewer na xiaomi redmi note 3 pro, wszystko działa bezproblemowo.
 2. Witam, nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie w starych tematach więc zakładam nowy. Od kilku dni, raz na dzień lub raz na parę dni "odłącza mi się karta sim", restart telefonu nic nie daje, tylko wysunięcie i włożenie od nowa tacki z sim (nawet na włączonym ekranie). Jest to bardzo uciążliwe, gdyż dzieje się to w różnych ramach czasowych, a do tego za każdym razem trzeba ściągać etui by do tacki dojść. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
 3. proszę o zamknięcie tematu, telefon działa dzięki użytkownikowi Orjon. Trzeba było ponownie odblokować bootloader.
 4. co by było potrzebne. Nie jestem w stanie sam tego przeprowadzić
 5. jaki to program powienien być. Czy kabel USB wystarczy, jestem w pracy i nie mam nic innego pod ręką.
 6. Witam, telefon RN3PRO mam już 2 lata. Zainstalowałem na początku miui polska (oczywiście wcześniej odblokowałem bootloader metodą oficijalną), przez ten czas zrobiłem 2 lub 3 aktualizacje. Dziś chciałem zrobić następną. Ściągnęłem odpowiedni plik do pamięci telefonu (czywiście sprawdziłem też MD5) i próbowałem przez miui -> aktualizacja z zip. Niestety nic to nie dawało i telefon włączał się jakby z starą wersją miui. Spróbowałem więc przez TWRP, zrobiłem wipe dalvik, cache i potem zainstalowałem. No i niestety teraz nie wstaje. Mignie logo MI i się wyłącza. Wchodzi do fastboot ale niestety nie wiem co mogę z tym zrobić. Proszę o pomoc.
 7. Tylko opcja przez mi flash? Jakaś opcja bez wgrywania czystego systemu, bym zachował aplikacje i inne ustawienia?
 8. Witam, na wstępie dodam, że forum przeszukałem w poszukiwaniu odpowiedzi ale jej nie uzyskałem. Dodam też, że telefon kupiłem tu w Polsce z syfmiui i napisałem do xiaomi prośbę o odblokowanie, którą otrzymałem. Zaraz potem wgrałem TWRP i miuipolska 6,5.x.x (o ile pamiętam). Wczoraj zaktualizowałem miuipolska 6,5.x.x na najnowsze 7,4,27 przez aplikacje "aktualizacja" -> zainstaluj aktualizację z pliku zip. Rom 100% do mojego RN3PRO kenzo Aktualizacja przebiegła bez błędów. Początkowo wydawało się wszystko ok, jednak kiedy chciałem odblokować telefon kodem, w mig się on blokował automatycznie. Z tym problemem udało mi się zaradzić i wejść do systemu (trzeba było wykasować pliki o nazwie loginfo czy coś takiego przez TWRP). Teraz mam problem taki, że nie działają mi ustawienia. Reszta ok. Widziałem w innych tematach, że przyczyną może być jakiś scrackowany bootloader ale ja swój odblokowałem poprzez prośbę do xiaomi. Co może być przyczyną błędu u mnie występującego? Po wgraniu aktualizacji zrobiłem wipe cache i dalvik, czy powinienem ją robić też przed aktualizacją? Czy zalecacie poczekać tydzień/2tygodnie na nową wersję miuipolska i jeszcze raz zaktualizować? Proszę o pomoc i pozdrawiam.
×
×
 • Create New...