matys87

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About matys87

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. matys87

  Team Viewer na Xiaomi

  mam teamviewer na xiaomi redmi note 3 pro, wszystko działa bezproblemowo.
 2. matys87

  Problem z sim

  Witam, nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie w starych tematach więc zakładam nowy. Od kilku dni, raz na dzień lub raz na parę dni "odłącza mi się karta sim", restart telefonu nic nie daje, tylko wysunięcie i włożenie od nowa tacki z sim (nawet na włączonym ekranie). Jest to bardzo uciążliwe, gdyż dzieje się to w różnych ramach czasowych, a do tego za każdym razem trzeba ściągać etui by do tacki dojść. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
 3. proszę o zamknięcie tematu, telefon działa dzięki użytkownikowi Orjon. Trzeba było ponownie odblokować bootloader.
 4. co by było potrzebne. Nie jestem w stanie sam tego przeprowadzić
 5. jaki to program powienien być. Czy kabel USB wystarczy, jestem w pracy i nie mam nic innego pod ręką.
 6. Witam, telefon RN3PRO mam już 2 lata. Zainstalowałem na początku miui polska (oczywiście wcześniej odblokowałem bootloader metodą oficijalną), przez ten czas zrobiłem 2 lub 3 aktualizacje. Dziś chciałem zrobić następną. Ściągnęłem odpowiedni plik do pamięci telefonu (czywiście sprawdziłem też MD5) i próbowałem przez miui -> aktualizacja z zip. Niestety nic to nie dawało i telefon włączał się jakby z starą wersją miui. Spróbowałem więc przez TWRP, zrobiłem wipe dalvik, cache i potem zainstalowałem. No i niestety teraz nie wstaje. Mignie logo MI i się wyłącza. Wchodzi do fastboot ale niestety nie wiem co mogę z tym zrobić. Proszę o pomoc.
 7. matys87

  Nie działają ustawienia RN3PRO kenzo

  Tylko opcja przez mi flash? Jakaś opcja bez wgrywania czystego systemu, bym zachował aplikacje i inne ustawienia?
 8. Witam, na wstępie dodam, że forum przeszukałem w poszukiwaniu odpowiedzi ale jej nie uzyskałem. Dodam też, że telefon kupiłem tu w Polsce z syfmiui i napisałem do xiaomi prośbę o odblokowanie, którą otrzymałem. Zaraz potem wgrałem TWRP i miuipolska 6,5.x.x (o ile pamiętam). Wczoraj zaktualizowałem miuipolska 6,5.x.x na najnowsze 7,4,27 przez aplikacje "aktualizacja" -> zainstaluj aktualizację z pliku zip. Rom 100% do mojego RN3PRO kenzo Aktualizacja przebiegła bez błędów. Początkowo wydawało się wszystko ok, jednak kiedy chciałem odblokować telefon kodem, w mig się on blokował automatycznie. Z tym problemem udało mi się zaradzić i wejść do systemu (trzeba było wykasować pliki o nazwie loginfo czy coś takiego przez TWRP). Teraz mam problem taki, że nie działają mi ustawienia. Reszta ok. Widziałem w innych tematach, że przyczyną może być jakiś scrackowany bootloader ale ja swój odblokowałem poprzez prośbę do xiaomi. Co może być przyczyną błędu u mnie występującego? Po wgraniu aktualizacji zrobiłem wipe cache i dalvik, czy powinienem ją robić też przed aktualizacją? Czy zalecacie poczekać tydzień/2tygodnie na nową wersję miuipolska i jeszcze raz zaktualizować? Proszę o pomoc i pozdrawiam.