Jump to content

Miui 8.5.4.0 android 7.0


darson008
 Share

Recommended Posts

Moja żona kliknęła i pobrała, na razie nie narzeka na nic, ale używa telefonu raczej "spokojnie". U mnie nie ma info o nowej wersji. Ale ja to mam jeszcze Andka 6. Swoją drogą, gdzie można go zaktualizować automatycznie?

Link to comment
Share on other sites

Pewnie szybko poprawią i coś wypuszczą. Ja nie mam opisywanego problemu z jakością rozmów, jest OK, nie ma przesteru, a rozmówcy słyszą mnie bardzo dobrze. Mam wersję Global, telefon kupiony w Sferis. Ja bym poczekał, bo ogólnie w tych pieniądzach telefon super. Potrzebowałem 'woła roboczego' z dużym ekranem i dobrą baterią:).

Link to comment
Share on other sites

Ja kupiłem wersje GLOBAL używaną 2 tygodnie, faktura zakupu też z jakiegoś sklepu ale nie pamietam jakiego a nawet nie mam jak sprawdzić bo jestem w delegacji. Telefon miał być po to by nie nosić drugiego służbowego, jednak narazie musiałem wrzucić karte do drugiego bo nie dało rady, nagle mnie moj rozmówca przestawał słyszeć. Co ciekawe teraz na jednej karcie jest przywoicie albo tak się akurat udało.Jeżeli chodzi i sam telefon to jest ok,ładna obudowa no i smigajak nalezy , bateria spoko gorzej z jakością zdjęc. 

Edited by mmmariuszekkk
Link to comment
Share on other sites

Zmian w pracy telefonu na lepsze nie zauważyłem niestety. Jedyne co udało mi się zrobić to zawiesić dwie aplikacje ( google maps oraz chrome) czego wcześniej nigdy nie uświadczyłem przez 3 miesiące korzystania z globala 8.2.5.0 czy miuipolska. Bateria trzyma mi sporo krócej. Do tego ilość wolnej pamięci ram przy moim użytkowaniu nie spadała poniżej 1,2gb a tu już do 900mb zjeżdżało. 

Moja opinia jest taka że nie warto instalować, lepiej poczekać na bardziej dopracowana wersje miuipolska i wtedy mieszać softem :)

Link to comment
Share on other sites

Znowu jest atualizacja 8.5.4.0 NCFMIED z 8 sierpnia.

Zmiany:

System: New-A smarter and more efficient CPU allocation strategy(04.05)

Other:

New-Android 7.0 update(08.08)

Fix-Couldn't download apps from googleplay in some cases(08.08)

Wstrzymam się kilka dni,jeśli nie wycofają to zaktualizuje.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, McAndreas napisał:

Z wydajnością jest podobnie, ale z zarządzaniem pamięci RAM jest inaczej, zawsze jak czyściłem, to ilość wolnej pamięci RAM zostawało około 1,5 GB, a teraz zostaje tylko około 1,2 GB

potwierdzam, u mnie tez ram kuleje:/

Link to comment
Share on other sites

Mam i odradzam. Bateria trzyma krócej. Apki potrafią się ściąć do czego wcześniej nie dochodziło. Zarządzanie Ram dużo gorsze. Za 2dni mogę oblkokowac BL i spadam na miuipolska

Ps. Co do rozmów to nigdy nie mialem problemów więc się nie wypowiem

Link to comment
Share on other sites

Jestem już po aktualizacji. Pierwsze co rzuca się w oczy i wygląda okropnie to białe ramki ikonek. 
Zauważyłem drobną zmianę, polegająca na tym iż np przy dodawaniu plików do wysłania na dysk, tudzież w galerii jest info o ostatnim zdjęciu. Dodatkowo w galerii obok daty, jest info gdzie zostało wykonane zdjęcie. Jeśli chodzi o wydajność itp nie czuje różnicy. Po aktualizacji do MIUI 9 zrobie wipe.

Screenshot_2017-08-16-21-15-02-961_com.miui.home.png

Link to comment
Share on other sites

Mam, w porównaniu do MIUI 9 to ta wersja jest dużo pewniejsza, rozmowy są w końcu bardzo dobre, bateria też. RAM u mnie działa bardzo dobrze, używam Novy Launcher na styl Pixel.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...