Skocz do zawartości

Tego jeszcze nie było! Zasięg tylko do góry nogami!


MichaSiu91

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. 

Pewnego upalnego dnia mój Xiao został w samochodzie.

Został tam za dlugo, do tego stopnia, że od gorąca nawet kant baterii się rozpuscil, mniejsza o to, mam 3 sztuki :)

Po całej sytuacji wszystko gra prócz tego, że muszę korzystać z mojego Note do góry nogami! 

Tylko w ten sposób zasięg oraz prędkość internetu jest normalna. 

Czy ktoś ma pomysł jak to zażegnać?

Hard, Update, MiFlash... Mam już za soba i czasem trybi, a czasem nie... Gwarancji nie ma, w sumie chciałbym poszperać sam bo już 4X idzie więc tego mi nie szkoda i a nuz się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, MichaSiu91 napisał:

Po całej sytuacji wszystko gra prócz tego, że muszę korzystać z mojego Note do góry nogami! 

Tylko w ten sposób zasięg oraz prędkość internetu jest normalna. 

@mrosi nie doczytales mojego posta, korzystam do góry nogami nie dla tego, że czujnik padł, a dlatego, że w tej pozycji mam znośny zasięg :P

Swoją drogą czujnik mógłby się popsuć do tego stopnia żeby cały czas działał obrót 180° ba, żeby w ogóle ten obrót działał bez apk zawietrznej :P

 

@Acid mistrzu? Inni forumowicze? Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez rozebrania się nie obejdzie, a to tylko kilka śrubek i podważenie plastiku od obudowy (ja zaczynałem zawsze od cienkich przy baterii, reszta już lekko schodziła). Po rozebraniu ujrzysz antenę na jednym z boków, która idzie od górnej płyty głównej do dolnej z portem USB. Możesz zobaczyć w jakim to jest stanie, może coś nie łączy, może coś uciska. Operacja jest prosta i zajmuje minutę, może dwie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mgcompany po rezebraniu sprawdziłem ten kabelek z wtyczkami z obu stron. Nic ciekawego nie dostrzegłem, jest cały, śladów przegrzania również brak, wtyczki stanilne również nienaruszone. Jednak po złożeniu do kupy w oczy rzuciło mi się gniazdo anteny zewnętrznej. Po wpięciu adaptera z kabelkiem 3-4cm zasięgi cacy nawet tam gdzie być go nie powinno. 

Sprawdzałem Xiao apka Network Cell Info Pro i na zwykłej antenie co kilka sekund ma dziw spadek zasięgu po czym wraca do normy.

Czyżby końcówka mocy już wyzianela ducha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, nawet nie krakaj  Najgorsze jest to, że póki co to Twoje słowa są dość realne... 

 

Telefon w stanie wyjściowym: 

wFz3df1.jpg

I do góry nogami:

F3pcGok.jpg

 It's not funny

W zasięgu różnica 1kreski, czasem w sumie w ogóle... Ale w necie ogromny skok

 

Edytowane przez MichaSiu91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...