Jump to content

Ładowarka biurkowa do Redmi Note 2 Prime

Recommended Posts

Witam

Szukam jakiejś dobrej ładowarki biurkowej dla Redmi Note 2 Prime. Telefon ma gniazdo USB przesunięte w lewo a 99.9% ładowarek ma gniazdo USB na środku podstawy. Może w tym 0.1% znajdzie się jakaś ładowarka z gniazdem przesuniętym w lewo?

Czy ktoś z Forumowiczów zna może miejsce gdzie coś takiego można kupić?

O ładowarce bezprzewodowej można chyba w przypadku Redmi Note 2 zapomnieć ...

Edited by Manius

Można zapomnieć o ładowarce bezprzewodowej i biurkowej. O bezprzewodowej dlatego, że Xiaomi tego nie obsługuje, choć możesz sobie dokupić specjalne moduły ładowania (płaskie taśmy) naklejane na obudowę i podłączane do portu microUSB, tyle że ta taśma musiałaby być dopasowana do tego modelu właśnie przez przesunięcie portu. A o biurkowej możesz też zapomnieć, bo nie ma takich przystawek, podstawek, stacji dokujących i innych. Szukałem w zeszłym roku przez miesiąc i nic. Jedyny sposób, to zrobienie sobie samemu takiej np. z drewna lub drukarki 3D i zastosowanie w tym kabla microUSB w odpowiednim miejscu lub kątowej przejściówki i wyprowadzenie jej na zewnątrz.

Co możesz zrobić, to kupić sobie za kilka $ na Aliexpress, taką metalową lub drewnianą podstawkę pod telefon z wypustem na kabel i ustawić telefon lekko na prawo lub położyć bokiem. Link do przykładowej oferty: www.aliexpress.com/item/Universal-Aluminum-Metal-Phone-Stand-Holder-For-iphone-SE-6-6S-7-Plus-For-Samsung-S6/32799871274.html

+1 do @mgcompany. Redmi Note 2 ma port USB po lewej stronie. Gdyby miał na środku, można by wybierać. Niestety wszystkie ładowarki biurkowe mają złącze na środku gniazda. Więc kicha straszna. Mam ten sam problem z Mi Note Pro...

• 1 month later...