Skocz do zawartości

Jaki wyświetlacz do redmi note 4


nssk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam taki problem. Mam Redmi note 4 z snapdragonem z pękniętym ekranem. Zamówiłem na aliexpress zamiennik ale widzę na oko, że jak przymierzam jest inne rozmieszczenie na diody i wielkość głośniczka. Sprawdzam aukcje, no jest napisane, że tylko dla telefonów z MTK, no ok mój błąd. Szukam i szukam wyświetlaczy dla RN4 snap. ale nie mogę znaleźć. W jednym z polskich serwisów napisali mi, że będzie pasować wyświetlacz z Redmi note 4X? Czy tak jest rzeczywiście? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, nssk napisał:

Czy tak jest rzeczywiście? 

Najprawdopodobniej tak, bo Redmi Note4 ze snapem w Chinach nazywa się Redmi Note 4x. A chiński Redmi Note 4 jest z MTK i ma trochę inną obudowę i inaczej rozmieszczone czujniki, również z przodu. Sprzedawcy części powinni pisać do jakiego modelu i na jakim rynku sprzedawanego, bo tak samo nazywające się modele w zależności od tego gdzie sa, czy były sprzedawane, to zupełnie inne telefony.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon zakupiony na aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=6776376536&snapshot=MjAxNy0wNi0yOFQxMzozMjoxNlo7YnV5ZXI7MTlhMWNkNzJlMGEzY2I4MWUzNTY2OGM1YjM0MTY0NTg2MTMwMGU4MDFiZDM0YTU0ZWU1Yjg3MTZjYmUxMWE3Mg== serwisant powiedział ze nie pasują do niego standardowe wyświetlacze z xiaomi redmi niote 4 ponieważ ma inne taśmy czy ktoś wie jaki wyświetlacz posiada ten telefon jeśli tak proszę o link 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...