Skocz do zawartości

Pęknięty ekran w mi3


Jerzy Jaskiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś wymieniał może sam digitizer w mi3? Niestety moje cacko nie zaliczyło crashtestu na beton z wysokości około 40cm i ekran popekal w rogach. Nie działają przyciski nawigujace. Ekran działa. Myślę zamówić sam digitizer w Brando i wymienić u lokalnych specow we Wroclawiu (60usd + robocizna). Naprawa gwarancyjna to 150usd + wysylka w obie strony :/

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Jerzy Jaskiewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewny czy da się w ten sposób wymienić,  nie trzeba kompletnego ekranu, chcesz zostawić pęknięty ekran a wymienić digitizer, przecież przy próbie rozwarstwienia ekran będzie do kosza

 

A na przyszłość polecam szkło hartowane na ekran, u mnie spadł z 50cm na kafle w sklepie i zero śladu

Edytowane przez lucas7911
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaliczyłem to samo, tyle, że u mnie wykruszyło szkło w lewym górnym rogu no i mam też pękniecie nad ekranem przez całą jego szerokość na wysokości loga MI. W żaden sposób nie wpływa to na działanie ekranu.

Natomiast pod względem estetycznym ... szkoda gadać. Za każdym razem jak muszę zajrzeć do telefonu to mnie coś trafia.

W ibuygo zalecili mi wymianę całego kompletnego ekranu za taką kwotę jaką podał autor tematu 150$ + koszty przesyłki.

Na razie czekam choć martwi mnie to, ze następny najmniejszy nawet upadek i ekran idzie w proszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Digitizer w MI3 jest sklejony próżniowo z LCD, więc musisz kupić komplet. Ja podałem telefon do Chin przez znajomego w celu wymiany. Kosztowało mnie to około 120€ po rozliczeniach. Ale to było na początku sprzedaży MI3. Teraz na pewno jest taniej.

Edytowane przez Banzai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...