Jump to content

Banzai

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Banzai

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W oczekiwaniu na Globala zainstalowałem sobie Gapps tym oto sposobem: https://xiaomininja.com/2017/05/01/how-to-install-gapps-on-miui-8-china-rom-guide-and-download-3/ Wszystko poszło gładko i bez problemu. Po operacji odzyskania z backupa trzeba zrobić restart. Pierwsze uruchomienie Play może trochę potrwać (biały ekran, aktualizacje). Wcześniej próbowałem metody tej: http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=734290 oraz tej: http://en.miui.com/thread-553594-1-1.html Obie nie działają.
 2. A jak tak, to spróbuj czy się uda. Ale stracisz polskie tłumaczenie, usługi google play itp. Nie wiem co lepsze. syfMIUI z Google Play i po polsku czy ChinaROM. I tak ostatecznie musisz czerkać na GlobalROM lub MIUIPolska.
 3. @JaroF11 Po prostu musisz sprawdzać tutaj http://en.miui.com/thread-847028-1-1.html I cierpliwie czekać. Lepiej na razie mieć chiński ROM niż uceglenie.
 4. Cześć. Czy zaobserwowaliście że MI5 ma zwiechy lub lagi gdy jest podłączony do USB? Czy może tylko mój model tak ma. Zaobserwowałem to na dwóch nieorginalnych ładowarkach. Digitizer ewidentnie coś szwankuje - opóźnia przeciąganie, niektórych dotknięć nie widzi.
 5. Znajomy będzie w Szanghaju i zamierza zamówić słuchawkę przez www.mi.com. Na stronie producenta: http://www.mi.com/buyphone/mi4 jest kilka rodzajów wersji MI4. Chodzi o te dwie pierwsze - która jest właściwa. Google tłumacz podaje że są to: Wersja Unicom 3G: 联通3G版 支持联通3G网络 支持联通和移动2G网络 Wersja Telecom 3G 电信3G版 支持电信、联通3G网络 支持电信、联通和移动2G网络 Która z tych dwóch jest właściwa na Polskę?
 6. Digitizer w MI3 jest sklejony próżniowo z LCD, więc musisz kupić komplet. Ja podałem telefon do Chin przez znajomego w celu wymiany. Kosztowało mnie to około 120€ po rozliczeniach. Ale to było na początku sprzedaży MI3. Teraz na pewno jest taniej.
 7. Witam Dla niektórych to może być oczywiste. Sam długo szukałem takiego rozwiązania więc się dzielę sposobem na podgląd plików telefonu w Total Commanderze Obecnie większość urządzeń (nie tylko z MIUI) nie jest widoczna w systemie jako osobny dysk (z literką). W komponencie "Mój komputer" telefon pokazywany jest w części Urządzenia przenośne. Tym samym w Total Commanderze nie możemy podejrzeć układu plików wprost. Ale jest pewien prosty sposób żeby to obejść. W TC wystarczy zastosować dwuklik na obecnie wyświetlanej ścieżce dostępu, lub kliknąć w tę gwiazdkę po prawej stronie (zaznac
 8. Też odradzam MI3 jako pierwszy smartfon. To raczej telefon dla businessmana, który leży grzecznie w teczuszcze, lub wewnętrznej kieszonce garnituru. Raczej nie przetrwałby długo jako podręczny smartfon walający się po brudnej kieszeni kurtki. Jego kanciastość nadal mi przeszkadza. Mam nadzieję że moda na spłaszczanie telefonów się kiedyś skończy. Telefon spokojnie mógłby być 3 razy grubszy i cięższy - na korzyść baterii trzymającej ponad tydzień lub cały dzień wędrówki w górach z włączonym ekranem i GPS. MI2 oddałem małżonce i ciągle spoglądam na niego z westchnieniem. Był ze mną ws
 9. Przesiadłem się z MI2 - którego już uważałem za telefon idealny (poza brakiem gniazda SD). MI3 też nie ma miejsca na kartę, i to chyba już się stało niezrozumiałym dla mnie standardem. Jeśli chodzi o wrażenia to w moim przypadku są mieszane. - jest duży. przez co niezbyt dobrze leży w dłoni, trudno jest jednocześnie trzymać go w ręce i zarazem operować kciukiem. No ale podejrzewam że potrzeba się tylko nauczyć i przyzwyczaić. Jest dodatkowo cienki (płaski) co potęguje efekt niewygodności. MI2 leżał mi w dłoni idealnie. - chyba z powyższego powodu już kilka razy mi wypadł z ręki - na s
 10. Witam Wczoraj wreszcie dotarł do mnie oczekiwany MI3. Ponieważ oryginalnie wgrane jest MIUI bez Google Play, oraz z 3 językami (2 chińskie i angielski) to od razu zabrałem się za wgrywanie ROMu. Co prawda ROM do MI3 na naszym portalu MIUI PL jeszcze jest nie dostępny do ściągnięcia (stan na 07.11.2013) ale znalazłem go na MIUI UK link do forum gdzie go opisują poniżej http://xiaomi.eu/community/threads/miui-multi-lang-3-11-1.22603/ - kod dla urządzenia będzie zawsze "pisces" link do samego ROMU Multilang zawierającym polski język http://caro.miuiandroid.com/3.11.1/multi/miuiandroi
×
×
 • Create New...