Skocz do zawartości

Słaba wydajność w Mi Mix 4/128


Duduś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem, że od kilku dni używam nowego Xiaomi Mi Mixa i pomimo teoretycznie bardzo mocnego Snapdragona 821 gry takie jak Modern Combat 5, Iron Blade wyraźnie tracą klatki momentami nawet bardzo do tego (wiem, że jest ciepło, ale) przegrzewają telefon. Normalne aplikacje, nie gry chodzą szybko i szybko się włączają jest dosyć dobrze. Jest to o tyle dla mnie ważne, że rzadko mam wolny czas w domu i telefon jest moim powiedzmy komputerem. Być może ktoś sprzedał mi bubla, natomiast robiłem tą weryfikację oryginalności i wyskoczyło mi zielone tło informacje o telefonie i że jest to Mi Mix, jednak wprost takiego sformułowania, że jest on oryginalny nie było. Jeżeli ktoś ma pytania odnośnie Mi Mixa, chętnie odpowiem. Bardzo proszę o pomoc.

Edytowane przez Duduś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest to syfiasty ROM czy jakiś normalny? Nawet jak go ładowałem i oglądałem film, to temperatura dochodziła do 44° C, może ta ceramika ciepło trzyma.Jak zmiana softa może pomóc, to spróbuję zmienić.

W poprzednim Mi Maxie Prime miałem MIUI Global 8.2 | Stabilna 8.2.3.0(MBDMIDL) Język miałem polski, no i pytanie dodatkowe czy tam też jest syfiasty ROM czy jakiś normalny?

Edytowane przez Duduś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok no nic dzięki chłopaki, skoro nie jest to syf w tym Mi Mixie a telefon jest w porządku (jakość wykonanoa też na to wskazuje), to myślę, że aktualizcje spowodują to, że będzie to pełna moc Snapdragona 821 i te gierki i reszta będą chodzić jak trzeba, co o tym myślicie?

Edytowane przez Duduś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sorki za odkopanie tematu :)
Jestem uzytkownikiem Mi Mix'a od 3 tygodni, ale w wersji 6GB/256GB i na tej samej wersji oprogramowania nie mam problemow z grzaniem sie baterii, maksymalna temperatura jaka zauwazylem to 38 stopni, a gry przez Cienbie wymienione w ogole nie laguja , czy tez klatki nie leca w dol :) ale tez baterii nie laduje na QC, tylko normalnie ladowarka bez QC z wyjsciem 1,5A :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...