Skocz do zawartości

Klonowanie aplikacji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem miesiąc temu Xiaomi 4a, zacząłem używać miui launchera i kopiują mi się aplikacje, albo ikony. W tej chwili mam na ekranie 3 x instagram, 2x fb, 2x messeger i 2 razy aplikację trojmiasto.pl, 2x sklep play oraz 2 x gmail. Moje pytanie brzmi, czy można zrobić z tym cokolwiek?

Edytowane przez Galadar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Galadar napisał:

Moje pytanie brzmi, czy można zrobić z tym cokolwiek?

Wejdź w Panel sterowania, przesuń do góry i poszukaj opcji klonowanie aplikacji. Tam zobacz czy sobie przypadkiem nie sklonowałeś. Samo to się robić nie powinno, jak się robi to może coś z romem nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Klonowanie aplikacji

Ale chodzi ci o systemowy launcher czy o MIUI Launcher pobrany ze sklepu (stąd)? Bo jeśli o to drugie, to on tak ma, dublują się ikony aplikacji i wszyscy użytkownicy o tym piszą, jedyne wyjście to stworzyć sobie osobny folder gdzieś na ostatnim ekranie i tam te wszystkie śmieci przenosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po wejściu do ustawień i do menu "klonowanie" nie mogę sklonować żadnej z obecnych tam aplikacji. Po zaznaczeniu ptaszka przy którejkolwiek, ten się momentalnie odznacza i wyskakuje okienko "nie można utworzyć". Rom 7.6.29 - nigdy nie próbowałem wcześniej używać tej funkcji więc nie wiem czy to wina romu czy jakichś ustawień w moim Mi5. Robiłem restart, także wipe cache/dalvik i nic. Jakieś sugestie?

Drugi profil też mi nie działa - "nie można utworzyć".

Screenshot_2017-07-05-13-07-30-265_com.miui.securitycore.png

Edytowane przez gasie
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...