Jump to content

Mi3 problemy z konfiguracją

Recommended Posts

• Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wgraj najnowszą wersję. Jak nie pomoże to zrób backup w Kopii MIUI i przywróć ustawienia fabryczne z Ustawienia > Kopia i kasowanie.

To sie bardziej powinno nazywac point-to-point tracking, bo paka daje sie namierzac tylko jak wchodzi na wyladunek/zaladunek w miejscu dalszego transferu albo docelowym

Jest! Mamy ją! "LA SPEDIZIONE E' IN VIAGGIO" (Cokolwiek to znaczy, bo nawet mój przyjaciel Google Translate zgłupiał ) Ogarnęłam: "przesyłka jest w podróży" (Milan) P. S. Trochę się zmartwiłam,

Posted Images

Zamówiony - thl W200S z Amazona. Dziś rano wyszedł z Hong Kongu i pojawił się w trackingu DHL. Niby jest napisane, że dobrze między 30. czerwca, a 7. lipca, ale w komentarzach dużo opisów potwierdzających, że paczki dcierają 1-1,5 tygodnia przed czasem. Zobaczymy :)

P. S.

Tak z ciekawości - czy MIUI na nim będzie ładnie śmigał? Podejrzewam, że tak, skoro na W200 lata ładnie. Bo podobno w oryginale ma Android 4.2.

niemamloginu - gratki :) Jak sie sprawuje nowa zabawka :) ?

A dzięki, póki co wszystko działa :shock: hihi ;)

a tak poważnie zamotałam się tylko ze slotem karty pamięci, bo jest jest inny, niż takie typowe (w sensie są widełki, ale w nie się karty nie wkłada, tylko na wierzch slotu i widełkami dociska, jeśli wiecie, o co chodzi, nie umiem tego lepiej opisać :P ), ale to pewnie była sugestia tego, że na Amazonie ktoś puścił komentarz, że do tego slotu karta micro sd nie wchodzi (widać się nie znał ;) ).

Ale spoko, ponieważ mam z Galaxy S3 w spadku micro sd hc 32gb z tych szybszych, to puściłam formata na kompie włożyłam w wyłaczony telefon i od włączenia wszystko pięknie śmiga :D

Przymierzam się do przejścia na MIUI, w czym pomaga mi Aquila, ale trochę się boję, że moje szczęscie z działającego telefonu może nie potrwać długo, jak się za to zabiorę ;) muszę się psychicznie nastawić :P bo Android 4.2.2 spoko, ale jednak można chyba trochę lepiej wykorzystać możliwości tego telefonu :)

Nie kupuj innego - lepszego nie znajdziesz

Wysłane z mojego MI 3W

Sorki, lucas, nie załapałam - nie znajdę lepszego od którego? (bo ja naturalna blondi jestem :oops: )

Jezu pokręciło mi się że dalej masz MI3 - i czytam o karcie pamięci i oczy mi na wierzch wyszły ( ja też ciemny blondyn) . A przecież to THL.

Miłego i bezproblemowego użytkowania

Wysłane z mojego MI 3W

niemamloginu - pokaz no wreszcie tego DHLa :D;) Fajny :)

Wrzucilas juz MIUI :) ?

Yamnick, no powiem szczerze, że spodziewałam się trochę więcej 'efektów specjalnych', ale to chyba kwestia przesiadki z MI3, niestety.

Ogólnie spoko, tylko z właśnie chyba jutro usiądę do MIUI, bo jednak przeszkadza mi trochę 'bałagan' w 4.2.2. Odzwyczaiłam się, że wchodzę w aplikacje i nie mam ani możliwości utworzenia katalogów (poza tymi na pulpicie), ani ułożenia ikon w takiej kolejności, jak mi wygodnie. Myślę, że jak się uda MIUI z powodzeniem wrzucić, to będę bardziej szczęśliwa :)

Ogólnie jest dobrze, grunt, że wszystko działa ;) tyle tylko, że czasem źle mnie słychać podczas rozmowy, ale powiem szczerze, że trudno mi zlokalizować mikrofon - w necie znalazłam tylko "standardowo, na dolnej krawędzi". Ale ten problem może jeszcze minąć chyba po zmianie systemu...? Pozbylam się już folii i plastikowego shella, który był w komplecie z myślą, że może to coś da. Ale nie. Czasami mnie słychać dobrze, czasami gorzej.

Ale póki co poczekam jeszcze, popróbuję. Mam nadzieję, że w razie kłopotów po zmianie systemu wciąż powinni uwzględnić gwarancję...?

Jeśli tak, to jutro spróbuję z MIUI (z dwulatkiem na kolanie ciężko ;) ) strzelę jakieś sweetaśne foteczki, co by się pochwalić ;) (chociaż w porównaniu do MI3 to nie ma za bardzo czym, ale przynajmniej mam radochę, że wszystko w miarę działa :D ).

• 1 month later...

tak czytalem ten watek   bo tez nie mam mmsow :mrgreen:  tam widzialem w sreenach   w statusie telefonu  siec  Orange   (mam nieznane) pasmo podstawowe MPSS.DI.3.0-f0dea46  :???:  ale jak pamietam  to zawsze po wgraniu niestandardowego romu nigdy nie mialem  mozliwosci wyslania  mmsa  :mrgreen: 

A czy przypadkiem nie ma już stable 4.4 na mi3? Czy ja coś pokręciłęm? Bo na moją logikę jeśli jest w dziale stable to taka powinna być? A pytam bo mam problem z zestawem bluetooth w samochodzie i może to byłaby rada?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...