Jump to content

Blokada pobierania przez sieć ze sklepu google play

daniel
 Share

Recommended Posts

Witam,

Jestem nowym użytkownikiem forum i szczęśliwym posiadaczem mi3w zakupionym na www.ibuygou.com mam już wgrany system z tego forum, wszystko się udało, więc mam oryginalny egzemplarz.

Mam problem chyba dość powszechny i opisany też w faq. Chodzi o ustawienie limitu pobierania przez sieć komórkową. W faqu jest opisana ścieżka:

pobrane->ustawiania-> zmiana limitu itd... Pytam o pierwszą pozycję w ścieżce tj. Pobrane? gdzie to jest, jaka jest ścieżka do tego. Nie mam takiej aplikacji. Nic takiego. Jak to zrobić?

Drugi problem to usuwanie aplikacji. Większość aplikacji, których nie potrzebuję udało mi się usunąć przytrzymując ikonę i do góry do kosza. Mam problem z kilkoma np. POCZTA. Nie pojawia się kosz. Jak to wywalić?

Może pytania dla Was proste. Liczę na Waszą pomoc i pozdrawiam wszystkich posiadaczy MI3

Daniel

Ok limit ustawiłem, było to spakowane w folderze bezpieczeństwo.

Ok, powiedzmy że aplikacji o nazwie Poczta nie usuwam, ale przy próbie usuwania zrobiłem chyba jej kopie. Mam dwie aplikacje o nazwie Poczta obok siebie na jednym pulpicie.

Jak się pozbyć jednej, żeby mi się to nie dublowało?

Dzięki lucas za pomoc.

Tak na przyszłość: nie kasuj żadnych aplikacji systemowych. Jeśli dana aplikacja nie daje się usunąć to znaczy że jest systemowa i jej nie można usunąć. Jeśli jej nie używasz to ja zablokuj w Ustawienia - Aplikacje (jeśli się da wtedy zniknie z pulpitu) lub schowaj w innym folderze.

Wysłane z MI3

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...