Victor

Jest oficjalny LineageOS 14.1

Recommended Posts

Używa ktoś? Jakieś opinie? 

Na poprzednim telefonie korzystałem z Cyanogenmod i byłem zadowolony. 

Jak znajdę trochę czasu to pewnie wypróbuję. 

4 minuty temu, majdan12 napisał:

@Victor

Na XDA albo 4pda.ru nie sprawdziłeś? :-P

Korzystam tylko z oficjalnych wydań, więc na XDA nie zaglądałem. 

@Victor

Ale to nie robi problemu aby znaleźć odpowiedni temat i poczytać opinie o systemie :) bo równie dobrze tu też nie powinieneś zaglądać bo to forum o MIUI.

Rozwaliło mnie "oficjalny"... Jak za kilka msc autor opuści rozwijanie romów to się zdziwisz.

Ja na razie używam. Czytnik linii papilarnych nie odblokowuje telefonu i to chyba jedyna bolączką jaką zauważam obecnie. Co ciekawe do appki millenium palcem się zaloguje.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

• Like 1

No właśnie noszę się z zamiarem instalacji tego Roma bo nie jestem zadowolony z stockowego 7.9.21 pod kątem baterii.

Dnia 2.10.2017 o 23:05, p3jot napisał:

No właśnie noszę się z zamiarem instalacji tego Roma bo nie jestem zadowolony z stockowego 7.9.21 pod kątem baterii.

Testowałem i LineageOS i RR OS - oba mogę polecić. Uzywałem w zestawieniu z Greenify i było wsyzstko dobrze.

Obecnie jestem na najnowszym MIUI 8 Global Stable, ale jestem średnio zadowolony z zarządzania RAMem (szczególnie z trzymania apek po dłuższym czasie) i już trochę MIUI mi się znudziło. Wydaję mi się, że LineageOS stoi najlepiej pod względem stabilności i wsparcia ze wszystkich romów typu AOSP. Czy według was, warto zmieniać system na Lineage lub inny AOSP i czy jakość aparatu mocno słabnie (czytałem że w custom romach jakość aparatu jest trochę gorsza, z kolei na Google Camera wydaje się lepsza)?

Warto. Mój mi5s plus dłużej pracuje pod LOS niż MIUI. Wszystko działa, nie mam na co narzekać.

Już od miesiąca jestem na Lineage i po flashowaniu portu MIUI Camera mam kontrolę nad czasem naświetlania, a do zdjęć w dzień Google Camera radzi sobie znakomicie, polecam taką konfigurację. Generalnie trochę są mniej wyraźne zdjęcia, ale za to wygoda tego systemu nad MIUI sprawia, że chyba prędko nie wrócę :D

Guest
This topic is now closed to further replies.