Jump to content

Victor

Użytkownicy
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Victor's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. To teraz jeszcze pytanka, trochę czytałem forum i odpowiedzi są niejednoznaczne: po odblokowaniu bootloadera będę mógł go zablokować i tel. będzie obsługiwał aplikacje bankowe i co tam jeszcze wymaga zablokowanego bootloadera? jest gdzieś pełna rozpiska różnic pomiędzy global a EEA? czy jest sens się w to bawić?
 2. Mam obecnie globala, a chciałbym przejść na EEA, czy do tego potrzeba roota? Pamiętam, że w redmi 4 z China na global przechodziłem bez roota, bezpośrednio z aktualizatora miui. I kolejne pytanie, aktualizator miui w telefonie nie ma opcji instalacji ROM z pliku, trzeba to gdzieś włączyć?
 3. Napiszcie mi jak wyłączyć komunikaty/powiadomienia w gateway? Chinka trochę wkurza, jak np. nie może rozpoznać ruchu kostką. Szukam i szukam i nie mogę znaleźć.
 4. Może napiszę trochę inaczej, wiem że są również jakieś czujniki temperatury tylko z bluetooth i można je właśnie podłączyć np. poprzez yeelight 320 która działa jako gateway do urządzeń tylko bluetooth. Służy do tego opcja BLE gateway, niestety u mnie yeelight nie widzi tej bedside. W czym może być problem i dlaczego nie jest ona widoczna w mi home we wszystkich urządzeniach a tylko w zakładce urządzenia w pobliżu?
 5. ja mam tą pierwszą wersję bez wifi
 6. Nie mogę teraz jej znaleźć, ale to jest wersja tej ale tylko z bluetooth: https://www.mi.com/us/mi-bedside-lamp/specs/ a chcę ją podłączyć poprzez tą: https://www.gearbest.com/ceiling-lights/pp_596249.html?wid=1101231
 7. Bedside jest połączona z mi home po bluetooth, przez co mogę ją sterować tylko z aplikacji, a chciałbym ją dodać do scen, np. żeby sterować xiaomi cube
 8. Posiadam bedside lamp wersję bluetooth i chciałbym ją spiąć z gateway poprzez lampę sufitową yeelight 320, da się to zrobić? Obie lampy są dodane do mi home, niestety w BLE gateway lampy sufitowej nie jest widziana bedside lamp. W mi home bedside lamp jest w zakładce devices nearby, pozostałe urządzenia w zakładce my device, dlaczego?
 9. Jakiś czas temu była w tym wątku informacja że ma wyjść Bluetooth Gateway. Nie wiecie czy się coś w temacie ruszyło? Chciałbym połączyć Yeelight Bedside Lamp z kostką.
 10. Jakbyś chciał to mam złoty, stan idealny - jak nowy. Telefon mam pół roku, 4/64.
 11. Na twoim miejscu bym napisał do MiCenter prośbę o wycenę, a następnie do GB i podał im kwotę 3 razy większą.
 12. Czyli, nie da się tej lampki wysterować kostką lub przyciskiem?
 13. Aktualizacja się pobiera, klikam aktualizuj, telefon się restartuje i wchodzi do TWRP. W czym może być problem?
 14. Z ciekawości, co za mnóstwo problemów masz z tym telefonem? Bo ja go mam od 4 miesięcy i nie miałem nawet jednego problemu, wszystko działa stabilnie, piszę o Miui. Co do leneage os, to wczoraj go wgrałem, z problemami ale wgrałem - wina leżała w braku wiedzy a nie w telefonie, Jak to zrobiłem: wgranie miui dev przez mi flash - u mnie na wersji stabilnej nie przechodziło odblokowanie bootloadera wgranie twrp najnowszego też miałem info o zaszyfrowanej partycji i robiłem data format z poziomu twrp Wipe System/Data/Dalvik Cache/Cache - rób po kolei, a nie wszystkie na raz wgranie leneage os do telefonu, pomimo że telefon nie miał uruchomionego systemu a tylko miałem włączone twrp to udało się przekopiować pliki z poziomu twrp instalacja systemu i gapps
×
×
 • Create New...