Jump to content

MIUI Launcher dla smartphonów innych niż Xiaomi?


mgcompany
 Share

Recommended Posts

Takie pytanie, czy widział ktoś launcher MIUI dostępny dla wszystkich urządzeń z Androidem? Kiedyś coś takiego chyba było, ale teraz w sklepie Play widzę same stylizowane na MIUI launchery albo jakieś badziewne podróbki. Czysty Android to jednak trochę porażka i zaczynam jeszcze bardziej doceniać MIUI, spójność, funkcjonalność, możliwości...

A może jest jakaś możliwość przeportowania frameworka i kilku podstawowych aplikacji?

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, mgcompany napisał:

A może jest jakaś możliwość przeportowania frameworka i kilku podstawowych aplikacji?

Jest nie tylko launcher, ale i cały system (ROM) MIUI na telefony inne niż Xiaomi. Niestety nie ma wielu wersji. Są to tylko określone modele niektórych producentów:

http://en.miui.com/download.html

Domyślam się, że to nie to, jednak obawiam się, ze to wszystko co uda się znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

Piszesz do mnie jak do świeżaka.... :)

Chodzi mi o to, że kiedyś był taki launcher jako osobna aplikacja, teraz tego nie widzę. Obiło mi się też kiedyś o oczy wątek na en.miui.com o portowaniu dla innych telefonów, ale nie mogę tego znaleźć w tym zalewie "thank you" i reszty spamu. Dlatego założyłem temat, może ktoś widział coś takiego. Problem jest tylko taki, że wydaje mi się, że było to w zeszłym roku, a w rzeczywistości czas tak szybko leci, że pewnie było to 2-3 lata temu. ;)

Edited by mgcompany
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.04.2017 o 14:53, rock'n'rolla napisał:

To jest porażka, a nie launcher. Tam nawet nie można dodać nowego pustego pulpitu, nie ma nic wspólnego z MIUI.

Generalnie temat można zamknąć, bo w nowym telefonie, który miał być odporny na wszystkie uszkodzenia, zrzucanie z dużych wysokości, wodo-kurzo-pyłoodporny i w ogóle najlepszy typu rugged w przystępnej cenie, okazał się być nie odporny na upadek z wysokości kieszeni spodni na piasek (taki normalny ubity jak ścieżka na polu). A tym przezaje....stym telefonem jest AGM X1! Spadł, szkło się rozsypało, ekran nie działa. A żeby było śmieszniej, to można na Youtube obejrzeć takie o to testy: 

 

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...