Skocz do zawartości

Problem z głośnikiem


Jabol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

 

Od 3 dni użytkuje swojego RR. Mam z nim pewien problem. Mianowicie podczas rozmowy występuje efekt jakby wzbudzanie głośnika i wydaje on takie wysokie szeleszczące dźwięki :(

 

Mieliście coś takiego?

 

Napisałem do chińczyka zobaczę co odpisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak jak bawiłem się zwiększeniem głośności w narzędziach MTK w MobileUncle Tools. Zniżenie trochę poziomów załatwiło sprawę trzasków i słyszenia samego siebie (mam kartę w Play). Szczegółowe informacje dotyczące bawienia się głośnością w MobileUncle znajdziesz tutaj:
http://en.miui.com/thread-17459-1-1.html

Jest to tutorial naszego kolegi z forum DrDee. :) Możesz tak zwiększyć głośność głośnika, głośnika do rozmów, głośności na słuchawkach, głośności mikrofonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie parametry masz poustawiane?

Normal Mode:

Przy Sip: Od Level 6 równego 255 spadki po 14-20 na niższych poziomach. Na Level 0 mam 112.

Przy Mic: Od Level 6 równego 160 spadki po 15 do Level 0 równego 70. Jak ustawiłem Level 6 na wyższy to miałem właśnie taki przester że słyszałem sam siebie i to bardzo wyraźnie.

Sph i Sph 2 tak jak Mic. Sid bez zmian (mam same zera). Media ustawione tak jak Sip.

Headset Mode:

Tak jak wyżej ale zmieniałem tylko Sip.

Loudspeaker Mode:

Od Level 6 równego 255 spadki po 15 i 16. Na Level 0 mam 160.

Headset Loudspeaker Mode bez zmian,

Speech Enhancement:

Zmieniasz Common Parameter na Normal Mode i ustawiasz Prameter7 na 96 a Parameter6 na 300.

We wszystkich powyżej Max Vol ustawione jest na maxa czyli 160.

 

Daj znać czy coś się poprawiło. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się tymi opcjami i bez zmian. Zainstalowałem miui ultimate i tam jest identycznie. Najdziwniejsze jest ze specjalnie zainstalowałem Skype i podczas rozmowy przez Skype taka sytuacja nie występuje już nie wiem co robić ;/

Klapnięte z mojego RR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisał mi skośny bym wgrał ich rom (zaraz wgram przetestuje), i bym poszedł do jakiegoś serwisu i by oni ocenili sytuacje ale bez rozkręcania telefonu.
 
Zaproponował też zniżkę na kolejne zamówienie ;/
 
I co teraz ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę odsyłał telefon więc chciałem wgrać oryginalne miui niestety podczas próby wgrania wyskakuje błąd o.O

 

Było o usunięciu tych 2 linii w skript coś tam usunąłem ale dalej się nie wgrywa. Co robię źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po ponad 1 miesiącu otrzymałem info od sprzedającego....

 

"The phone is ok"

 

​No k****** załamałem się  :(

Hmmm, możliwości są dwie:

-chińczyk kłamie

-problemem jest karta SIM, sieć w której się znajdujesz. Chińczyk testował na innych i u niego może być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...