Jump to content

XIAOMI MI 4 LTE vs LG G2


blackcats
 Share

Recommended Posts

Witam!

Proszę o pomoc w wyborze. Planuje przesiadkę ze swojej moto G LTE Na coś lepszego. Kwota do 1300 zł i padło na te dwa telefony. Przede wszystkim chodzi mi o większą baterię bo w moto G jest porażka. Poza tym telefon nie będzie używany do gier ale powinien być szybki i nie mulić na przeglądaniu internetu czy codziennej obsłudze. 

Mam pytanie jeśli chodzi o G2 z allegro. Znajduję egzemplarze za około 800 zł, które są nowe i jest to model D802, czyli z tego co wiem wersja europejska, z tym, ze przesyłka jest z zagranicy. Przy czym jest napisane, że te telefony mają 16 GB jak to wersje europejskie i gwarancje producenta. Jest tu jakiś haczyk? Będę wdzięczny za poradę ;)

No i pytanie co do samego XIAOMI. Jak jest z serwisem? Czy jakieś problemy? Czy to załatwiają w Czechach, w Polsce czy trzeba do Chin? I skąd kupić żeby był oryginalny? Jak myślicie czy będzie problem z późniejszą sprzedażą tego telefonu? 

Proszę o rady, oby dwa telefony wydają się w porządku, jednak nie mam czegoś co przechyli szalę na korzyść jednego z nich.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Jak kupować LG, Samsungi itp to tylko na naszym rynku, żadne ściąganie zza granicy - pewne, że to będzie naprawiany telefon bądź podróbka.

 

Mi4 za 1300 zł? Człowieku, Mi4C kupiłem za 500 zł... Jak masz taki budżet to Mi5 tylko, chyba że dołożysz do Mi5s.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...